Гацько: потрібна політична воля міністра для запровадження принципу «єдиного вікна» у роботі міністерства з молодіжними громадськими організаціями


Під час свого виступу Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько висловив здивування тим, що всеукраїнські молодіжні та дитячі громадські організації, які не відзвітували за проекти 2007 року попри всі встановлені терміни, були допущені до участі у конкурсі проектів програм в цьому році. На думку, лідера ДемАльянсу «відсутність звітів позбавляє громадськість знати на що і яким чином були витрачені кошти державного бюджету та створює прецедент «дозволеної безвідповідальності» для інших організацій».

Також, Голова Демократичного Альянсу зазначив, що «незабаром будуть оголошені результати конкурсу і організації-переможці в чергове матимуть оббивати пороги чиновників міністерства виконуючи при цьому бюрократичну роботу держслужбовців». На думку, лідера ДемАльянсу «потрібна політична воля міністра для запровадження принципу «єдиного вікна» у роботі міністерства з молодіжними та дитячими громадськими організаціями». «Практика збору підписів у двох офісах і десятках кабінетів міністерства має бути припинена», - зазначив він.
«Рішення цієї проблеми знаходиться в стінах самого міністерства. До одного кабінету для роботи з проектами молодіжних організацій мають бути делеговані представники департаменту молодіжної політики, юридичної та фінансової служб міністерства. Це значно спростить взаємодію організацій з відповідним органом виконавчої влади», - підсумував лідер Демократичного Альянсу.


Bookmark and Share