Харківський ДемАльянс отримав грант Світового Банку


«Критеріями вибору були інновація, результативність — наскільки можна було б оцінити результат цих проектів, самостійність — як цей проект продовжуватиметься, і третій критерій — наскільки проект є реалістичним», — розповідає голова журі, радник СБ з економічних питань Мартін Райзер. «Дуже складно було судити, вибирати і, скажімо так, викреслювати когось. Складно й жаль, тому що практично всі проекти гідні того, щоб їх профінансували», — розповів «Дню» один із членів журі, заступник голови Швейцарського офісу зі співпраці в Білорусі Щвейцарського управління з розвитку і співпраці В’ячеслав Кульчицький.

ЗІГРАТИ В УНІСОН
Перед початком офіційного оголошення представниками Світового банку переможців, головний редактор газети «День» Лариса Івшина пройшлася вздовж стендів, знайомлячись з авторами проектів і їхніми ідеями. Буквально через п’ять хвилин вона нагородить кращих, на думку газети, авторів, вручивши їм книги з бібліотеки газети «День». Редакторська інтуїція Ларису Івшину у виборі не підвела — два проекти з трьох, які вибрала Івшина, отримали нагороди у вигляді грантів і від Світового банку.
«Здоровенний квест «Де я був?» проводитиметься відразу в двох містах — Харкові та Дніпропетровську і складатиметься з цікавих завдань... Він об’єднує в собі елементи модної спортивної молодіжної гри «квест» і певні інтелектуальні завдання, спрямовані на порушення стереотипів про те, що куріння, вживання алкоголю, наркотиків — це невід’ємні складові іміджу сучасної людини», — дуже цікаво розповідає Катя Черевко, одна з авторів проекту квеста, розробленого Харківським обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний альянс». У результаті цей проект отримав нагороди і від Світового банку і від газети «День». «Це дуже талановиті хлопці та дівчата», — зазначила Івшина, вручаючи Каті Черевко книги.Bookmark and Share