«ВОМГО Асоціація Молодих Реформаторів(АМоРе) ДЕВ’ЯТЬ років»


Основною метою діяльності АМоРе є залучення молоді до участі у громадському житті, сприяння позитивним перетворенням у нашому суспільстві, поглибленню демократії, розвитку ринкової економіки, пропаганда та впровадження реформ у економічну, екологічну і соціальну сферу, задоволення і захист законних інтересів своїх членів. Згідно цього постійно реалізовуються різноманітні молодіжні, соціальні проекти, що сприяють безупинному, різнобічному розвитку молодих людей.
“Асоціація Молодих Реформаторів” взялася за реалізацію українсько-польського проекту “Знаю, що повинен знати; Знаю, як про це дізнатися; Знаю, де про це дізнаюся”, в рамках якого при міськвиконкомі міста Луцька було відкрито Центр громадської інформації (ЦГІ). На сьогодні Центр успішно діє, надаючи лучанам консультації з питань, що турбують громаду міста. Пріорітетним і важливим напрямком діяльності організації була і є робота із студентським середовищем. Окрім постійного залучення студентства до діяльності в організації, проведенні мобілізаційних та просвітницьких заходів, АМоРе займається розвитком структур студентського самоврядування .Починаючи з вересня 2007 року, у нашому місті розпочалась реалізація проекту "Студентський простір - територія активних дій", що триватиме до травня 2008 року. Метою цього проекту є допомога у розвитку і зміцненні інститутів студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста, а також консолідація студентського середовища. Розуміючи, що сьогодні є значна кількість пасивних студентів, котрі не беруть участі в організації студентського самоврядування, завдяки даному проекту його активна частина намагається навчитись як це змінити.
З жовтня по листопад 2007 року в місті Луцьку був реалізований міський молодіжний проект "Молодіжна школа муніципального управління". Тож цього року виконавчі органи нашого міста мали можливість користуватись допомогою молодих людей, котрі виявили бажання не лише теоретично, а й практично відчути всі радощі політичного життя.
У березні цього року Асоціація організувала круглий стіл на тему: "Що таке студентське самоврядування?". Під час заходу студенти-представники ОСС ВНЗ міста ділилися теоретичним та практичним досвідом діяльності студентського самоврядування зі своїми молодшими колегами, школярами-депутатами Луцького міського учнівського парламенту.
З березня цього року у м. Рожище Волинської області стартував проект під назвою «Відкрий Європу». Понад 50 школярів 10–х класів першої, другої і четвертої школи міста прослухали інформаційні лекції про створення, діяльність та функціонування Європейського Союзу та Ради Європи, ознайомилися з традиціями, звичаями та культурою народів ЄС.
Кожен рік приносить нам щось нове. Ми радіємо удачі й вчимось на помилках, ставимо нові цілі й досягаємо їх постійно розвиваючись. Таким чином, організація має нове бачення своєї подальшої діяльності і заявляє про початок нового етапу з новими ідеями, силами й можливостями.
Катерина Мартиненко
Прес-служба АМоРе


Bookmark and Share