Міжнародний проект для молоді ВМГО ФРІ презентувала в Ужгороді


В Ужгороді відбулася презентація міжнародного проекту Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (ВМГО ФРІ) під назвою “Internos. Активно по життю”. Реалізовувати його будуть спільно громадські організації з трьох країн – “Trampolina” (Польща), “Trialog” (Німеччина) та ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (Україна).

Під час прес-конференції в Карпатському інформаційному агентстві керівник проекту, голова Іванофранківської ФРІ Руслан Лебідь розповів про те, що основна мета проекту – розвиток міжнародних громадських зв’язків, розвиток молоді.

“Ми хочемо організувати зустрічі та навчання для молодих активних людей, які можуть і хочуть зробити щось корисне для свого середовища. Ми хочемо навчити їх, як реалізовувати їхні ініціативи, як здійснювати проекти, до кого звертатись, як отримувати фінансування тощо. Для нас дуже важливо, щоб молоді люди із трьох європейських країн обмінялись досвідом, знаннями, можливо навіть захотіли спільно реалізовувати якісь міжнародні проекти”, - зазначив Руслан Лебідь.

У свою чергу, іноземні гості Адам Дзєнегва (“Trampolina”) та Стеффі Дуріес (“Trialog”) також висловили упевненість, що проект буде корисним для польських та німецьких молодих учасників.

Реалізація проекту “Internos. Активно по життю” розпочнеться у другій половині серпня в Мукачеві. Із певного регіону кожної країни-учасниці проекту (для України це – Крим) буде відібрано по 8 молодих громадсько активних представників, які візьмуть участь у 10-денному семінарі, що включатиме 4 модулі:
1-ий – знайомство учасників, обмін особливостями національної кухні та традицій;
2-ий – навчання учасників специфіці написання проектів, створення громадських організацій тощо;
3-ій – проведення учасниками навчань безпосередньо акцій та втілення власних ідей у Мукачеві;
4-ий- підбиття підсумків зробленої роботи, написання прес-релізів, інформаційне висвітлення тощо.

Закарпаття не випадково обрано для реалізації фінальної стадії проекту – адже наш регіон є найбільш комфортний для усіх учасників, до того ж історично має багаті міжкультурні та багатонаціональні традиції. До речі, завдяки тому, що міжнародні навчання проходитимуть у нашій області, 6-ро молодих закакарпатців також отримають можливість взяти участь у них. Звичайно, перед цим, як і усім іншим учасникам, їм доведеться пройти конкурсний відбір.

Bookmark and Share