Дві команди від місця збору з ганку виконкому вирушили в різні напрямки


Найменші учасники – учні гімназії прийшли з батьками, були налаштовані на повноцінну працю по прибиранню території біля р. Дніпро, а сім’я Равінських дарувала свій творчий талант у проекті «Кольорове місто». Між іншим, сім’я Равінських є переможцем конкурсу малюнків «Вода – основа життя», підсумки якого ми підводили у березні місяці.
Приємно було спостерігати, скільки душі вкладає у дітей початкової школи вчитель З.Я. Дроник. Виховання свідомого громадянина є тяжка і довготривала праця, і її діти з 1-го класу та діти, які вже навчаються у 5-му класі є єдиною командою у збереженні екології, водних та природних ресурсів. Не втомлююся дивуватися, як такі маленькі діти є активними захисниками того природного багатства, про яке в буденному житті ми мало турбуємося.
Дві команди від місця збору з ганку виконкому вирушили в різні напрямки: більша частина приєдналася до загальноміської толоки, а менша пішла малювати малюнки на асфальті та на каналізаційних люках. Доручення виконано в повному обсязі, місто отримало чистий сквер Слави та смішні малюнки в подарунок.
І яке було потрясіння та біль, коли вранці 20 квітня (неділя) місце, яке напередодні було прибране дитячими руками, нагадувало звалище сміття. Що відбувається з розумом, вихованням та звичками наших комсомольчан? Чи ми живемо за принципом «Не тягніть мене з калюжі – я в ній живу»? Чи довго ми будемо заздрити Європі, а самі жити у брудові, який самі собі створюємо?
Ми можемо проводити толоки чи суботники, залучати школи, підприємства та організації до прибирання міста, але ціна копійка такій праці. Чи є межа нехлюйству громадян?
Про це з біллю говорили діти та молодь у понеділок. Вони не жаліли про те, що витратили час та сили на участь у прибиранні, вони намагалися зрозуміти, чому частина громади власними руками створює красу міста, а інші за один день руйнують створене.

Т.В. Оробченко,
начальник відділу
у справах сім’ї та молоді
Bookmark and Share