В УЖГОРОДІ ФІНІШУВАВ КОНЦЕТНИЙ ТУР УКРАЇНСЬКОЇ «ФАБРИКИ ЗІРОК»Перед концертом новоспечені зірки української естради зустрілися з журналістами.
Як розповів продюсер «Нового каналу» Геннадій Вітер, після шоу «Фабрика зірок» його учасники продовжують будувати свою кар’єру у шоу-бізнесі.

Просуванням їх на ринок займається новостворена концертна агенція «Нового каналу».
«Це герої нинішньої молоді, вони енергійні, талановиті і скоро створять конкуренцію визнаним зіркам естради», — запевняє Г. Вітер.

Щодо конкуренції, то Г. Вітер зазначив, що українські виконавці досить важко йшли на контакт з шоу, тоді як в Росії у подібному проекті зірки естради залюбки брали участь і навіть ділилися з початківцями своїм досвідом безкоштовно.

Учасниця шоу Елізабет розповіла, що планує зіграти роль у кіно, а також стати телеведучою, Ольга Цибульська з колегою по дуету Сашком Бодянським повідомили, що з 27 квітня на «Новому каналу» вони вестимуть ранкове шоу — «такий собі стьоб над українською естрадою, над початківцями».

За словами Геннадія Вітера, «Новий канал» набирає претендентів на участь у «Фабриці зірок -2».

Головна вимога до співаків — не лише мати талант до співу, але й бути особистістю.
«Фабрика зірок» — перш за все шоу, тому чекають на енергійних індивідуальностей. Відбіркові тури проходитимуть у кількох містах України, заявки можна надсилати безпосередньо до редакції «Нового каналу».
Г. Вітер запевнив, що продюсерська агенція каналу займатиметься «фабрикантами» і після шоу. За його словами, проект розглядають не як комерційний, а у першу чергу як спосіб допомоги талановитій молоді.
Г. Вітер запросив долучитися до шоу також авторів українських пісень. «На «Фабриці» мало української музики лише тому, що важко підібрати матеріал», — сказав продюсер.

Петро Онисько, представник мистецької агенції «Флібон» розповів про плановані на травень заходи в Ужгороді.
Зокрема, до обласного центру Закарпаття приїдуть Наталія Могилевська і Влад Яма, а також відбудеться концерт гурту «Арія».
Bookmark and Share