КИНЬ ПАЛИТИ - ДИХАЙ ВІЛЬНО!


Цього дня молоді, активні дівчата і хлопці у яскраво – жовтих футболках протягом двох годин обмінювали смачнючі цукерки на гидкі цигарки. Усе це відбувалося під гучні звуки модної музики гуртів „Р.К.С.” та „Техніка читання”. Під час своїх виступів, хлопці з цих гуртів, закликали молодь до здорового способу життя, та своїм прикладом доводили молоді, що це робити вже не модно!

Ведучими шоу-програми стали MC ProGektor та MC Андрій Шевченко, які не давали можливості сумувати, розважаючи всіх тематичними конкурсами та дотепними коментарями. Усі учасники конкурсів, крім того, що переконувались у шкідливості згубних звичок отримували в подарунок квитки від Кінопалацу. Увесь час грала музика і бажаючі потанцювати могли зробити це просто у центрі скверу.

Акція “Кинь палити- дихай вільно!” проходила у рамках програми “Ні-палінню!”, організаторами якої традиційно виступили Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, відділ у справах сім’ї та молоді та Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Дана акція проводиться не перший рік і вже десятки молодих людей обрали здоровий спосіб життя. Тож вибір за тобою: приєднатись до них чи залишитись осторонь. Але обравши другий варіант, не забудь чим це може для тебе закінчитись: рак легенів, імпотенція та багато інших неприємних і малокорисних речей. Адже молодий і енергійний ти зараз у свої 18 чи 25 років, тому не здавай позицій і доведи всім, що ти дійсно вольова особистість і сам керуєш своїм життям.

На завершення – найцікавіше: цигарки, які були зібрані, а їх близько 2 тисяч причепили до повітряних кульок та випустили у небо. Символічний акт мав би переконати кожного – ніж пускати своє здоров’я разом з димом, краще запустити те, що це здоров’я відбирає. Таким чином молодь попрощалась з палінням і обрала здоровий спосіб життя.


Bookmark and Share