Результати акції "ПОЧУЙТЕ ВСІ!" у Кременчуці!


Протягом тижня близько ста волонтерів з числа учнівської та студентської молоді у своїх навчальних закладах розповідали молоді про акції та пропонували долучитися до неї. У кожному з закладів це проходило по різному, хтось ходив по класам та аудиторіям, інші обходили викладачів та вчителів. Більшість відкликалися позитивно та з радістю віддавали кошти на закупівлю медичного обладнання в дитячу лікарню міста Кременчука.

Фінал акції відбувся 20 квітня у сквері Жовтневий (Пентагон). До проведення акції долучилися творчі колективи, переможці відбіркового обласного Фестивалю „Червона Рута”, а саме, реп-гурти „Р.К.С.” і „Техніка читання” та рок- гурти „Кльош” і „Психотрон”. Цього дня сквер перетворився на справжній молодіжний центр, на якому зібралася найактивніша молодь міста.

Проходячи поряд, навряд хто проходив повз, адже можна було спостерігати радісно бігаючих маленьких діточок з наклеєним червоним серцем та кулькою у формі серця у руці, з іншої сторони танцюючих брейк-данс, альтерантивну молодь та просто неба барабани та виступи рок- та реп- гуртів.

Дійсно, можна сказати, що акція перетворилося на справжнє свято, як для маленьких діточок, так і для людей старшого віку, усі з посмішкою на обличчі кидали кошти у скриньки волонтерів та отримували слова подяки та червоне серце з написом „серце до серця”.

Під час проведення заходу близько вісімдесят волонтерів з числа молоді в центрі міста збирали кошти в рамках акції. Волонтери мали при собі ідентифікатори з їхніми фотографією та скриньку оформлену у фірменному стилі акції, тому, помітити їх було не важко. Звичайно, траплялися люди, які були байдужі до волонтерів та ігнорували їх, але більшість, доброзичливо вислуховували волонтерів та в результаті давали кошти та отримували серця.

Підрахунок зібраних коштів проходив в офісі Кременчуцького міського штабу, до якого увійшли Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, відділ у справах сім’ї та молоді, міське управління освіти та Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Після п’яти годин підрахунків коштів, організатори і волонтери дізналися результат тижневої роботи. Адже, кожен з нас вклав у цю акцію частину себе, а саме головне зробив все можливе, щоб зібрати якомога більше коштів на закупку медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Отже, Кременчук, який вперше брав участь, зібрав кошти загальною сумою – 12033,72 гривень, вираховуючи відсотки банку виходить 11911,75 гривень. Саме ця сума піде на закупівлю для Кременчуцької дитячої лікарні медичного обладнання.

Підсумком проведення акції стане за суспільно зібрані кошти закупівля та передача медичного обладнання міській лікарні для безкоштовної діагностики та лікування дітей з вадами зору.
У місті Полтаві було зібрано близько десяти тисячі гривень, це менше чим зібрав Кременчук, місто, яке не є обласним. Це доводить одне, що коли молодь та влада об’єднується заради вирішення однієї з суспільних проблем, то вона може зробити неможливе!

Організатори мають надію, що акція, яка цього року проходила в місті вперше, стане гарною традицією до якої будуть долучатися все більше кременчужан!
Bookmark and Share