БІБЛІОТЕКА МОЛОДОГО ПІДПРИЄМЦЯ ТЕПЕР ВЖЕ І У ЛУЦЬКУ


23 квітня 2008 року о 14:30 в приміщені Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки (м. Луцьк, вул. Шопена, 11) Форум Молодих Лідерів України та Громадсько-консалтингова група «ПАРТНЕР» презентують «БІБЛІОТЕКУ МОЛОДОГО ПІДПРИЄМЦЯ».
Під час цього заходу до книжкового фонду бібліотеки буде передано понад 30 книжок з теорії та психології підприємництва, ведення та розвитку власної справи, менеджменту, бізнес-планування, маркетингу тощо.
Основною метою цієї ініціативи є покращення доступу до спеціальної економічної літератури, що буде сприяти збільшенню в Україні кількості успішних молодих підприємців. Також відбудеться зустріч в рамках циклу «Історії успіху» з Антоном Сосновським, заступником директора Волинської філії КБ «Імексбанк», та Олегом Чернецьким, приватним підприємцем. Вони поділяться підприємницьким досвідом та візьмуть участь в обговоренні актуальних проблем підприємництва. Надалі, планується систематичне надання молоді корисної інформації щодо створення економічно-ефективної власної справи, в тому числі з питань кредитування середнього та малого бізнесу.
Проект «Бібліотека молодого підприємця» став можливим завдяки гранту від Бюро з питань освіти і культури (ЕСА) Державного Департаменту США у рамках програми, що адмініструється Радою Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX). Жодна із зізначених організацій не несе відповідальності за висловлені авторами погляди.

Сергій Адамчук
+380503788198

Bookmark and Share