Обласна прокуратура вирішила пришвидшити розслідування резонансних справ передвиборного року


Зокрема, йдеться про напади на редакції газет, а також виявлення боєприпасів у Студентському братстві.
Прес-служба прокуратури Львівської області повідомила, що відбулась оперативна нарада за участю прокурора області Євгена Блажівського та керівництва міського й обласного управлінь міліції. На ній заслухали стан досудового слідства й оперативно-розшукової діяльності у кримінальних справах, які порушили та розслідують органи внутрішніх справ за фактами пошкодження шляхом підпалу майна ЗАТ “Видавнича група “Поступ”, хуліганських дій та умисного пошкодження майна ТзОВ “Редакція газети “Молода Галичина”, виявлення боєприпасів у приміщенні Студентського братства “Львівська політехніка”, а також хуліганських дій, вчинених у ПП “Відкрите” (так звана “російська книгарня”).
Присутні на оперативній нараді визнали незадовільним стан досудового слідства й оперативно-розшукової діяльності в зазначених кримінальних справах. Злочини залишаються нерозкритими. Крім цього, існують порушення вимог Кримінально-процесуального закону в частині повноти, всебічності й об’єктивності дослідження всіх обставин справи.
У зв’язку з цим вирішили передати вказані кримінальні справи для подальшого проведення слідства у слідчий відділ ЛМУ УМВСУ у Львівській області. Дано письмові вказівки, обов’язкові для виконання.
Окрім цього, на ім’я начальника УМВСУ у Львівській області Б. Шкаради внесли подання щодо усунення виявлених порушень під час розслідування зазначених кримінальних справ, ужиття дієвих заходів для активізації досудового слідства та взяття їх під особистий контроль.

Марко Погуляївський

Bookmark and Share