«Молодіжна варта» стартувала в Рівному


Вперше реалізувати проект «Молодіжна варта: молодь за вами спостерігає» вирішили влітку 2007 року, напередодні позачергових виборів до Верховної Ради. Тоді 10 неполітичних громадських організацій об’єдналися, щоб промоніторити передвиборчі програми всіх партій та визначити ефективність запланованих заходів у молодіжній політиці. Другим кроком такого проекту став контроль виконання молодіжних програм тими політичними силами, які пройшли до парламенту.
Круглий стіл, під час якого було презентовано позитивний досвід та надбання всеукраїнської кампанії «Молодіжна варта» був ініційований Рівненською міською молодіжною громадською організацією «Фундація Регіональних Ініціатив». Взяти участь у круглому столі погодились як молодіжні громадські організації міста, так і лідери органів студентських само врядувань. Усі вони одноголосно підтримали ідею проведення кампанії саме в Рівному, а також зголосилися на активну участь у її реалізації.
Так був даний старт новій, але без сумніву добрій справі. До оргкомітету кампанії «Молодіжна варта: молодь за вами спостерігає» вже увійшли найбільш активні молодіжні середовища Рівного, а саме молочні організації «Фундація Регіональних Ініціатив», «Новий Рівень», «Сім», «НДЛМ», «Екологія та соціальний захист», «Rivne Bike Team», органи студентських самоврядувань. Проте двері оргкомітету залишатимуться відкритими ще протягом тижня, отже увійти до його складу зможе будь-яка людина з активними життєвими позиціями.
—Сподіваємось, що у Рівному кампанія набере місцевого відтінку, — зазначив голова Рівненської обласної молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» Зураб Кантарія. — Перш за все необхідно визначити головні проблеми, які хвилюють молодь міста, а потім спробувати домовитися з кандидатами на посаду мера міста про внесення вирішення цих питань у їх передвиборчі програми.
—Визначити перелік питань та проблем рівненської молоді активісти обласного оргкомітету планують ще до Пасхальних вихідних. До того ж «Молодіжна варта» обіцяє не лише клопотати про внесення питань молодіжної програми у передвиборчі програми, а й вимагати від влади виконання своїх обіцянок.
—Кандидати матимуть не так багато часу на реалізацію обіцяного. Проте, якщо переможець зуміє дотриматися обіцянок та вирішить найболючіші проблеми молоді, та сама молодь підтримає його і на наступних виборах, — підсумував Зураб Кантарія.


Bookmark and Share