Взаємодія громадських та державних організацій у протидії торгівлі людьми


Проект передбачав професійну підготовку працівників служб у справах дітей, вчителів, вихователів шкіл-інтернатів, притулків для неповнолітніх, реабілітаційного центру та дільничних інспекторів для роботи з підлітками групи ризику в Закарпатській області з попередження торгівлі людьми.
Основною метою проекту було сприяти кращому розумінню проблеми торгівлі людьми державними службовцями, дільничними інспекторами, представниками освіти для проведення масштабної превентивної роботи серед молоді та населення.
Протягом проекту тренерами організації було проведено 64 тренінгові навчально-практичні години (6 дводенних тренінгів) на тему: „Підвищення рівня усвідомлення проблеми торгівлі людьми: шляхи взаємодії державних та громадських організацій” для спеціалістів районних служб у справах дітей та дільничних інспекторів, 5 семінарів для вихователів та вчителів шкіл- інтернатів та у реабілітаційному центрі для неповнолітніх в місті Свалява, у притулку для неповнолітніх в смт. Батєво, 120 лекцій в навчальних закладах області.
По підсумках реалізації проекту „Мобілізація зусиль державних та громадських організацій у протидії торгівлі людьми в Закарпатській області” в квітні відбулося засідання круглого столу з начальниками районних служб у справах дітей та ЗМІ.
В результаті проведення тренінгових занять було підготовлено 90 держслужбовців (спеціалісти служби у справах дітей) та 12 дільничних інспекторів з різних районів Закарпатської області, які після закінчення проекту будуть проводити просвітницьку роботу з питань запобігання торгівлі людьми в навчальних закладах області та серед місцевого населення.
ЗГЖО „Веста” налагодила співпрацю з усіма районними службами у справах дітей та було домовлено про постійний обмін інформацією. На протязі реалізації проекту спеціалісти, які пройшли навчання на тренінгах, вже почали проводити просвітницьку роботу в навчальних закладах області. Під час реалізації проекту громадською організацією було сформовано групу волонтерів, які сприяли кращому виконанню проекту. Також організація надала інформаційні матеріали в цій роботі.
Bookmark and Share