Здай кров - врятуй життя: луганські студенти стають донорами«Здати кров – врятувати життя» - під таким гаслом університет разом із Обласною станцією переливання крові та організацією «Червоний хрест» традиційно двічі на рік (весною та восени) проводить збір донорської крові. У період акції в середньому близько 600 студентів здають кров. За один раз кожний з них до 400 мл крові. Усіх донорів перевіряють за такими показниками, як рівень тиску, гемоглобіну, відсутність хронічних хвороб (інфекційні, серцево-судинні захворювання, хвороби печінки та інше), — повідомляє прес-служба ВНЗу.

«Сьогодні ми і все суспільство повинні пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді, - розповіла проректор з наукової, педагогічної, виховної та соціальної роботи Галина Щедрова. – «Дні донора» - це промінь світла в темному царстві. Ми роз'яснюємо студентам про необхідність донорської крові в нашому суспільстві, щепимо гуманне виховання, яке сьогодні дуже потрібне».

У перший день здачі крові здоровпункт відвідали близько 80 студентів. Кожен із них мотивував свій прихід тим, що це благородна справа, яка врятовує життя людей.

Акція продовжиться протягом чотирьох днів. Добровольці за здачу крові одержують вихідний на відновлення сил, грошове заохочення та пільги при отриманні путівки до санаторію-профілакторію їхнього ВНЗу.
Bookmark and Share