30 квітня на Закарпатті стартують ІХ всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва “Стежками Героїв”


30 квітня у с. Кострино Закарпатської області відбудеться старт всеукраїнських змагань з пішого туризму “Стежками Героїв”, які традиційно організовує Національна Скаутська Організація України ПЛАСТ. Участь у змаганнях візьмуть понад 30 команд, у кожній з яких від 6 до 15 членів. Таким чином у заході будуть задіяні понад 200-250 мандрівників з усієї України і навіть з-за кордону! Найбільшою кількістю команд буде представлена Львівщина (20), проте зареєстровані команди і з Тернопільщини, Луганщини, Донецька, Рівного Кіровограду та інших міст. Закарпаття буде представлено двома командами – місцевої станиці Пласту та Ужгородської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив”.

Кожній команді необхідно буде пройти маршрут, довжиною близько 130 км. На усе це у мандрівників є 6 днів. Переможцями стануть ті команди, які найшвидше подолають увесь шлях та дійдуть до фінішної точки (якими, до речі,стануть у залежності від складності маршруту с. Скотарське та водоспад Шипіт) у повному складі. Нитка маршруту також пролягатиме через такі мальовничі куточки Карпат як хр. Явірник, хр. Вел. Рожданов, г. Лаутапська Голиця, г. Полонина Руна, хр. Стинька, хр. Синяк, г. Дунаука, г. Стій, г. Темнатик, хр. Вел. Гранка , г. Пікуй, Верецький перевал, г. Явірник.

Метою змагань з пішого мандрівництва “Стежками Героїв” є масове залучення молоді до спортивного туризму і краєзнавчої діяльності, відродження і розвиток славних традицій українського мандрівництва.
Організатором змагань є Молодіжна організація «ПЛАСТ – Національна Скаутська Організація України» (Пласт – НСОУ). Співорганізаторами на Закарпатті є Ужгородська молодіжна громадська організація "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ). Змагання проводяться за сприяння Федерації спортивного туризму України (ФСТУ).

Урочисте відкриття та старт змагань відбудеться у середу 30 квітня близько 8.00 ранку в селі Кострино.


Bookmark and Share