Обережно: щеплення!


Медики закликають українців свідомо та відповідально віднестись до компанії з вакцинації, адже мова йде про захист майбутнього покоління країни. Але варто розібратись, чи так це насправді?

Щоб «звільнити» Україну від кору ЮНІСЕФ виділив 5,3 млн. долларів США. З них 300 тис. долларів будуть використані на пропагандистську компанію, мета якої – «запудрити мізки» молоді та переконати її у важливості та необхідності цієї події.

Для планових щеплень Україна закуповує вакцину європейських виробників, ЮНІСЕФ же пропонує нам продукцію Індійського інституту сировоток, яка навіть не зареєстрована в Україні! На це у Бюро ЮНІСЕФ відповідають, що вакцину «КК» було успішно використано для масових імунізацій у багатьох країнах. Бажаєте знати яких? Це Албанія, Вірменія, Киргизія, Молдова, Латинська Америка, де вона «усюди засвідчила високу безпеку та ефективність».

Треба звернути увагу й на те, що вводитимуть живу вакцину, яка, хоч і не повністю, але змінить антигенний склад. Її вирощено на клітинах абортованих ембріонів, які можуть бути зараженні небезпечними вірусами, що викликають генетичні та онкологічні захворювання. Оскільки вакцину пропонують індійську, мова йде про популяцію не європейську, а азійську, що означає наявність антигенів, з якими українці не знайомі. Це може призвести до непередбачуваних реакцій. Жарти з відмінностями іммунних систем у різних рас вкрай небезпечні.

Вакцина проти кору та краснухи протипоказана вагітним жінкам, а тим, хто зробив щеплення, рекомендується впродовж трьох місяців втриматися від вагітності (індійська ж вакцина мабуть «більш безпечна», бо для неї аналогічний строк дорівнює лише два місяці). Навіть інструкція попереджає про доволі серйозні ускладнення, серед яких лімфоденопатія (збільшення лімфатичних вузлів), артралгії та артрити (запальні процеси суглобів), тромбоцитопенії та анафілактичний шок. Можливі лихоманка та енцефаліти. І це в 10-25% випадків!

До того ж, імунітет, що формується після щеплення, не гарантує захисту від зараження і діє доволі короткий проміжок часу, а не все життя, як це декларується. Вакцинації підлягає молоде покоління України – а це п’ята частина населення, найбільш репродуктивна вікова катигорія. Таким чином вже через рік у країні почнуть народжуватися хворі та покалічені діти. Це – непоправний удар по генофонду нації!

Тим часом дані вітчизняного моніторингу свідчать про те, що «серопозитивними до вірусу кору є майже 85% населення України. Вакцинальна корекція необхідна не більше ніж 15% населення». У перекладі на зрозумілу мову це значить, що переважна білішість населення має імунітет до кору, який з’явився як результат планових щеплень у дитинстві, так і внаслідок пережитих спалахів кору, що виникають час від часу. Це значить, що масова вакцинація абсолютно непотрібна.

Пам’ятайте! На сьогодні не існує жодного законого способу, щоб змусити Вас зробити це щеплення.

Для довідки:

Щеплення дозволяється проводити лише зареєстрованими в Україні вакцинами згідно з календарем профілактичних щеплень в Україні. (Наказ МОЗ №48 від 03.02.2006 г.)

Незаконне проведення медико-біологічних, психологічних чи інших дослідів над людиною, якщо це створювало небезпеку для його життя чи здоров’я, - карається штрафами до двохсот неоподаткованих мінімальних доходів громадян чи виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років із позбавленням права займати певні посади чи займаись певною діяльністю на строк до трьох років. (Ст. 142 КК України)

За матеріалами:
"От украинцев скрывают негативные последствия обязательной вакцинации?" http://ovstetsyuk.blogspot.com/2007/11/blog-post_156.html
"Медики хочуть прийняти в Україні закон про свободу щеплень" http://www.unian.net/ukr/news/news-238083.html
"В Україні пройде кампанія масових щеплень проти кору та краснухи" http://www.unian.net/ukr/news/news-248354.html
"Валерій Івасюк: виробництво неякісних вакцин «кришують» політики високого рангу" http://www.unian.net/ukr/news/news-219897.html
"Вакцинація від кору і краснухи загрожує генофонду української нації?" http://www.unian.net/ukr/news/news-219874.html


Bookmark and Share