Європейська молодіжна політика на наступне десятиріччя вирішуватиметься у Києві


У свою чергу Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, привітав високий гостей на українській землі та подякував за сприяння у прийнятті рішення щодо проведення саме в Україні у жовтні цього року Восьмої конференції європейських міністрів.

Юрій Павленко запевнив членів делегації, що після відвідання Києва, вони переконаються в тому, що Україна здатна провести конференції європейських міністрів на найвищому рівні. «Цей захід дуже важливий з огляду на євроінтеграційні прагнення нашої держави щодо інтеграції до європейського співтовариства, а також є знаковою подією і для внутрішньої політики країни» - додав Міністр.

Юрій Павленко повідомив, що Організаційний комітет з проведення конференції вже працює і має підтримку з боку усіх органів державної влади як у технічних, так і у політичних питаннях. Крім того, в рамках конференції з вересня по листопад цього року відбудеться ціла низка політичних та соціальних заходів, що мають привернути увагу до проблем молоді.

Довідково:

10-11 жовтня 2008 року в Києві Радою Європи спільно з Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту буде проведено 8-у Конференцію європейських міністрів, відповідальних за питання молоді. Участь у конференції візьмуть міністри з 49 країн.

Темою конференції стане «Молодіжна політика Ради Європи: порядок денний 2020».

За результатами засідання буде прийнято підсумковий документ, який визначатиме основні тенденції розвитку європейської молоді та стратегії державної політики країн-членів Ради Європи, які б відповідали викликам сьогодення.

Подібні конференції міністрів проводяться один раз на три роки. Попередня конференція пройшла у 2005 році в Будапешті. Участь в її роботі взяв Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко. Тоді ж було прийнято рішення провести 8-у конференцію в столиці України.

Bookmark and Share