Стартував проект „Підтримка громадських ініціатив в Україні” всеукраїнської мережі „Громадські ініціативи України”


На кого спрямований проект

В першу чергу проект 2008 року спрямований на представників місцевих молодіжних громадських організацій, або ж громадських організацій, що працюють з молоддю, представників місцевої влади та журналістів регіональних засобів масової інформації. Ми переконані, що саме ці три категорії українського суспільства, об’єднавшись, можуть значною мірою покращити стан третього сектору в малих містах, районних центрах, селищах та селах України, а також стануть рушійною силою з покращення відносин між різними категоріями місцевих суспільств.

Проект охопить: Вінницьку, Сумську, Чернігівську, Одеську, Запорізьку, Полтавську, Тернопільську, Херсонську, Харківську та Хмельницьку області.
Впродовж 2008 року спільно учасники мережі „Громадські ініціативи України” організує і поведе цикл семінарів для представників громадських організацій, представників ЗМІ та представників місцевої влади; конкурс для координаційних груп із регіонів України; конкурс міні-грантів для громадських організацій з 10ти областей; організує і проведе стажування для активістів третього сектору в кращих українських неурядових організаціях.

КОРОТКО ПРО НАС:

Мережа громадянських ініціатив в Україні була заснована як неформальна група регіональних громадських організацій з 10 областей, що спільно спрямовують зусилля на просування громадянських ініціатив у регіонах. У мережі чітко сформовано спільні цілі і цінності побудови демократії в Україні через відновлення, активізацію і організацію місцевих громад через підтримку місцевих лідерів і громадянських ініціатив. Починаючи з 2007 регіональні українські неурядові організації взяли на себе відповідальність за підтримку місцевих неурядових організацій в 10 областях України з перспективою розширити свою діяльність на всі області.
Діяльність мережі поширюється на Сумську, Вінницьку, Одеську, Херсонську, Тернопільську, Полтавську, Запорізьку, Херсонську, Харківську та Хмельницьку області.

Нашими партнерами є:

Товариство «Східноєвропейський демократичний центр» (Польща), National Endowment for Democracy (США)
Якщо Ви також поділяєте наші ідеї та цінності – запрошуємо до співпраці.

Контактна особа:

Юрій Степанець,
Керівник проекту, голова ВОМГО „Наше Поділля”
тел. 8(0432) 57 66 16, e-mail: vinmonp@gmail.com.ua
Bookmark and Share