ВІДКРИТИЙ ДЕБАТНИЙ ЛЬВІВ


Старшим суддею турніру була Віце-президент ВМГО «Дебатна Академія» Анастасія Москаленко; Головою організаційного комітету – Оксана Устрицька, керівник навчального відділу Інституту громадського лідерства.
Учасники, прослухавши оглядові лекції з правил Британського формату парламентських дебатів, стратегій гри уряду та опозиції, особливостей інтерпретації, блискуче подебатували про національні інтереси України, необхідність переглянути сучасні моральні цінності та роль молоді у розбудові стратегії розвитку міста Львова. Не зважаючи на те, що переважна більшість учасників вперше спробували себе в інтелектуально-риторичних змаганнях «Дебати», організатори були приємно здивовані постійно зростаючим змістовним та презентаційним рівнем гри львів’ян.
Переможцем турніру стала команда у складі Тетяни Гордієнко та Анастасії Булатової (найкращий промовець турніру).
Наприкінці всі учасники отримали сертифікати та цінні подарунки - книжки відомих українських літераторів, та були запрошені на Всеукраїнський англомовний дебатний турнір “April DEW (April Debate Educational Weekend)”, який відбудеться наприкінці квітня в м. Києві.


Bookmark and Share