Комп'ютер не може розпізнати відповіді багатьох учасників тестування


Але Український центр оцінювання якості освіти розмістив на своєму офіційному сайті заяву (http://testportal.com.ua/index.php/text/text/241/), в якій зазначає, що багато тестових відповідей не зможуть бути прочитаними комп'ютером.

Справа в тому, що виявлено грубі порушення заповнення бланків відповідей.

Зокрема, багато учасників зовнішнього оцінювання використовували ручки з чорнилом не чорного, а синього або фіолетового кольору. Такі записи комп'ютер розпізнає з великими труднощами. Багато учасників тестування записували цифри, що не відповідали поданому в бланках відповідей зразку. Це також викликає труднощі в розпізнаванні відповідей.

"Український центр оцінювання якості освіти попереджає, що бланки відповідей, заповнені чорнилом інших, крім чорного, кольорів розпізнаватися не будуть. Також не будуть перевірятися бланки відповідей, у яких не дотримано вимог щодо написання цифр, букв та інших позначень", - йдеться у заяві УЦОЯО.

Нагадаємо, що для перевірки тестових робіт, їх спочатку відскановують, після чого більша частина перевірки буде здійснена автоматично. Кожна відповідь на відкрите запитання буде перевірятися трьома компетентними спеціалістами.

Для запобігання можливим зловживанням, прізвища учасників тестування на бланках відповідей замінені на бар-коди. Отримані результати тестів будуть співставлені з прізвищами учасників безпосередньо перед виготовленням сертифікатів

Bookmark and Share