Samsung назустріч знанням 2008: учні виграють комп'ютерні класи з доступом в Інтернет


«Samsung Electronіcs Україна» повідомляє про продовження соціальної ініціативи «Samsung назустріч знанням», яка стартувала у 2006 році та спрямована на подолання цифрової нерівності. Крім того, програма націлена на поглиблення знань учнів середніх шкіл в області інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), ліквідацію комп'ютерної безграмотності та вдосконалювання процесу навчання.

У 2008 році школи-переможниці конкурсу «Samsung назустріч знанням» отримають у своє розпорядження не просто персональні комп'ютери, а сучасні комп'ютерні класи з доступом до Інтернету. Таке рішення організаторів обумовлене сучасними тенденціями до створення глобальних відкритих освітніх і наукових систем, користування якими без доступу до Всесвітньої павутини неможливе. Виходячи із цього факту, обрано й нову тему конкурсу есе – «Комп'ютерна мережа об’єднує людей».

Новий етап ініціативи «Samsung назустріч знанням 2008» триватиме в період із 17 квітня по 17 липня 2008 року за підтримки Іntel, «Майкрософт-Україна», K-Trade, ВАТ «Укртелеком» (ТМ «ОГО!») та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Взяти участь у конкурсі можуть учителі й учні середніх шкіл України. Для цього їм необхідно написати невелике есе (до 300 слів) на тему «Комп'ютерна мережа об’єднує людей». Есе та реєстраційну форму варто відправити влаштовувачам конкурсу не пізніше 17 липня 2008 року, скориставшись електронною формою за адресою http://educatіon.samsung.ua або поштою: 01135, м. Київ, а/с «Самсунг» із позначкою «Програма «Samsung назустріч знанням 2008».

Після закінчення терміну прийому робіт вісім кращих із них вибере авторитетна експертна рада, до якої увійшли глава представництва Samsung Electronіcs в Україні пан Джей Чан Йон, директор освітніх програм корпорації Іntel в Україні Тетяна Нанаєва, генеральний директор «Майкрософт-УкраЇна» пан Ерик Франке, директор департаменту продажу масових послуг ВАТ «Укртелеком» Світлана Каткова, головний редактор журналу «Домашній ПК» Олег Данилов, методист вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Жанна Потапова. При цьому особливу важливість матимуть творчий підхід, інноваційність у використанні інформаційних технологій для вдосконалювання процесу навчання та сприяння спілкуванню людей, а також значимість ідеї в аспекті підвищення якості освіти.

Ще одного переможця визначать члени інтернет-співтовариства Samsung Fun Club шляхом відкритого онлайнового голосування. Десятого переможця обере журі, до складу якого ввійдуть представники регіональних видань із 25 регіонів України. Таким чином, громадське голосування наглядно продемонструє тему конкурсу «Комп'ютерна мережа об’єднує людей». Адже кращих із кращих визначатимуть представники онлайн-співтовариства і соціальних медіа, які є невід'ємною частиною цифрового суспільства та багато в чому формують сучасну інформаційну культуру.
Десять переможців виграють для своїх шкіл повноцінні комп'ютерні класи, що складаються із 15 ПК і БФП Samsung, підключені до Інтернету. Крім того, автори есе, що переможуть, отримають персональні призи – десять мобільних телефонів Samsung.

Тема есе цього року – «Комп'ютерна мережа об’єднує людей» – обрана не випадково. «Інтернет поєднує людей, стирає відстані, прискорює обмін інформацією та спрощує доступ до нових знань. На жаль, в Україні як і раніше гостро стоїть питання, пов'язане з тим, що ІТ доступні поки ще не всім і скористатися їхніми перевагами може не кожний. Ми впевнені, що завдяки нашій програмі сотні учнів зможуть набути необхідні знання, навчаться користуватися цифровими технологіями, адже саме вони – запорука майбутнього процвітання України та побудови інтелектуальної економіки і цифрового суспільства», – говорить глава представництва Samsung Electronіcs в Україні пан Джей Чан Йон.

Цього року вже третій раз ініціативу Samsung підтримали надійні та перевірені партнери – корпорації Intel і «Майкрософт-УкраЇна».

«Іntel уже сорок років проводить міжнародні освітні програми в рамках своєї корпоративної відповідальності. В Україні за 4 роки нами підготовлено 100 тис. учителів. Ми розуміємо, що питання інформатизації українського суспільства потрібно вирішувати спільними зусиллями, тому що воно має на увазі комплексний і системний підхід. Ми вже третій рік підтримуємо ініціативу компанії Samsung, що спрямована на формування інформаційної культури й поліпшення оснащеності шкіл сучасним обладнанням. Ми разом робимо гарну потрібну справу на благо модернізації української освіти», – заявляє директор освітніх програм корпорації Іntel в Україні Тетяна Нанаєва.

«Корпорація «Майкрософт» в усьому світі прикладає великі зусилля для розвитку системи освіти і навчання найсучаснішим продуктам та інформаційним технологіям. Україна також включена в ці програми в рамках ініціатив «Партнерство в Освіті», «Безмежний Потенціал», «Учитель-Новатор», Іmagіne Cup, Lіve@EDU тощо. Протягом останніх років ми також успішно співробітничаємо з компанією Samsung у рамках підтримки ініціативи «Samsung назустріч знанням», завдяки якій українські школярі мають можливість отримати сучасне обладнання та виявити свої таланти, стикаючись у творчості із захоплюючим світом інформаційних технологій, одночасно навчаючись новітнім програмним продуктам», – говорить Ерик Франке, генеральний директор «Майкрософт-Україна».

Також цього року до участі в програмі приєдналися компанії K-Trade і Укртелеком, які приділяють велику увагу освітнім проектам для підвищення рівня ІКТ-культури серед громадян.

«Укртелеком завжди підтримує проекти й програми, що розширюють доступ до знань для наших талановитих дітей. Адже саме можливість доступу до як можна більших обсягів інформації найефективніше впливає на процес формування сучасної людини. Сьогодні ніхто не заперечує, що саме Інтернет – особливо зручний і оперативний спосіб отримання всієї необхідної інформації. І ми раді, що Інтернет «ОГО!» від Укртелекому стане тією швидкісною магістраллю до знань для українських школярів. І із задоволенням надаємо переможцям конкурсу можливість користуватися нашим швидкісним Інтернетом», – говорить директор департаменту продажу масових послуг ВАТ «Укртелеком» Світлана Каткова.

У свою чергу, керівник відділу зі зв'язків із громадськістю та пресою K-Trade Олена Сергєєва відзначає: «K-Trade із задоволенням візьме участь у даній ініціативі Samsung. Причому цього року поряд із сучасними комп'ютерами BRAVO ми збираємося подарувати дітям ще й такі інноваційні технології, якими може похвастатися далеко не кожна школа – замість дротової локальної мережі комп'ютерні класи будуть оснащені бездротовою мережею Wі-Fi. Нам дуже приємно, що учні працюватимуть саме на комп'ютерах BRAVO, адже підвищення комп'ютерної грамотності серед дітей дозволить їм відчути впевненість у майбутньому, що є однією зі складових їхнього майбутнього успіху».

Отримати більш докладну інформацію про програму «Samsung назустріч знанням», а також подати заявку на участь у конкурсі школярі та вчителі зможуть на спеціальному веб-сайті, розміщеному за адресою: http://educatіon.samsung.ua. Для акції діє лінія підтримки 8-800-502-00-00 (усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).Samsung Electronics Co., Ltd. — світовий лідер в області виробництва напівпровідників, телекомунікаційного та цифрового медіа-обладнання, а також у сфері технологій цифрової конвергенції. Консолідовані продажі компанії у 2007 році склали 103,4 млрд доларів США. Штат Samsung Electronics нараховує близько 150 тис. співробітників, які працюють у 134 офісах у 62 країнах світу. До складу компанії входять п'ять основних підрозділів: Digital Media Business, LCD Business, Semiconductor Business, Telecommunication Business и Digital Appliance Business. Компанія Samsung Electronics, яка є одним із найшвидкозростаючих світових брендів, лідирує на ринках цифрових телевізорів, мікросхем пам'яті, мобільних телефонів і РК-дисплеїв. Додаткову інформацію можна знайти на веб-сервері Samsung: www.samsung.ua.
Bookmark and Share