“Зігрій любов’ю дитину”


У місті Миргороді проживає 5 родин, в яких виховується 5 і більше неповнолітніх дітей. Тож, із метою підтримки саме цих родин організовано роботу з відродження шефства підприємств, установ, організацій, представників великого та середнього бізнесу над багатодітними сім’ями з метою системного вирішення найболючіших проблем таких родин.
Першим етапом стало направлення звернення голови обласної адміністрації В. М. Асадчева до адміністрації ЗАТ “ Миргородський завод мінеральних вод” із проханням взяти під свою опіку багатодітну родину Мироненко Галини Іванівни та Володимира Аркадійовича, в якій виховується 8 неповнолітніх дітей. На сьогоднішній день представники заводу побували в сім’ї, вивчили першочергові потреби родини. Погоджується затвердження обсягу коштів, необхідних для придбання необхідного обладнання, меблів та речей повсякденного вжитку.
Виконавчим комітетом Миргородської міської ради надіслано листи керівникам чотирьох підприємств міста з рекомендацією долучитися до реалізації спільного проекту влади та бізнесу в м. Миргороді та взяти шефство над сім’ями, в яких проживає 5 і більше неповнолітніх дітей. І вже отримано від двох підприємств позитивні відповіді. Зокрема, представники ВАТ “Армапром” побували в сім’ї Денисенків (5 неповнолітніх дітей), познайомилися з членами родини, вивчили їх потреби, вручили продуктовий набір та іграшки для дітей. І вже кілька років опікується проблемами цієї сім’ї ПП Демічева Н.В. (магазин “Золотий Лев”), яка зі своєї власної ініціативи постійно допомагає і підтримує багатодітну родину Денисенків.
Хочеться подякувати також приватним підприємцям Півторак Ользі та Півторак Володимиру, які в рамках даного проекту спільно з Миргородським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели благодійну акцію, під час якої безкоштовно надали сезонне взуття багатодітним сім’ям, в яких виховується 5 і більше неповнолітніх дітей .
Користуючись нагодою, хочеться звернутися до всіх підприємств, установ, організацій, представників великого та середнього бізнесу міста: якщо у вас є можливість та бажання допомогти хоча б одній багатодітній родині нашого міста та долучитися до Всеукраїнського проекту влади та бізнесу, запрошуємо до співпраці.
Докладнішу інформацію можна отримати за адресою: вул. Сорочинська,14, каб. 205, тел. 5-48–86, відділ у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради.

Т.М.КОЛИБЕЛЬНІК, спеціаліст відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради


Bookmark and Share