Віталій Кличко підписав Меморандум про спільні дії з молоддю


Дана Програма являтиме собою довгостроковий план заходів направлений на покращення життя столичної молоді та її реальне залучення до діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування.

«Ми повинні об’єднати зусилля, а відповідальність має бути з обох боків: зі сторони майбутньої влади і з боку молоді», - зауважив Віталій Кличко.

Кандидат у мери наголосив на необхідності спільно з молоддю написати програму «Молодь обирає майбутнє», адже «ніхто інший не знає краще про проблеми молоді, ніж власне сама молодь», - зауважив він.

Віталій Кличко наголосив на необхідності забезпечення студентів робочими місцями після завершення їхнього навчання у вузах, розробки пільгових програм кредитування житла, забезпечення інтернетом інститутів, бібліотек, гуртожитків. – «Обіцянок дають багато, але ми повинні перейти до реальних дій», - каже політик.

Іван Крулько, голова ВГО «Молодий Народний Рух» в свою чергу зауважив, що молода громадськість міста готова до конкретних спільних дій з майбутнім мером, готова висловлювати свої ідеї стосовно власного бачення майбутнього столиці.

«У найближчі дні Програма буде доопрацьована після чого кожен охочій зможе не лише ознайомитися з її змістом, але й надати свої пропозиції. Вперше молодь виступає не пасивним спостерігачем, а безпосереднім та активним творцем майбутнього столиці», - зауважив Іван Крулько.

Меморандум з Віталієм Кличком окрім ВГО «Молодий Народний Рух», підписали: ВМГО «Молодий Рух», ВМГО «Молода Просвіта», ВМГО «Молодий Націоналістичний Конгрес», ВМОСВ «Зарево», ВГО «Український молодіжний Собор», ВМГО «Християнсько-Демократичний Союз Молоді», Спілка дитячих організацій міста Києва. Проте документ є відкритим до підписання всіма молодіжними громадськими організаціями міста Києва, і кожною молодою особою зокрема.

Довідки – 8-050-8000-167, 8-044-246-47-67.
МОЛОДІЖНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ВИБОРЧОГО БЛОКУ ВІТАЛІЯ КЛИЧКА
довідки: 8-050-8000-167Bookmark and Share