МФД - ГУАМ закликає Росію відмовитися від реалізації проголошених планів щодо Абхазії та Південної Осетії


«Ми приєднуємося до заяви Президентів України та Грузії щодо занепокоєння спробами Російської Федерації поставити під сумнів територіальну цілісність Грузії, шляхом підвищення статусу відносин з Абхазією та Південною Осетією», - зазначає Віктор Білов.

Також він зазначає, що молодь країн ГУАМ переконана у тому, що вирішення грузино-абхазького та грузино-південно-осетинського конфліктів можливе лише мирними засобами і в рамках резолюцій Ради Безпеки ООН, зокрема резолюції РБ 1808 від 15 квітня 2008 року.

«Ми вважаємо, що остані заяви і рішення Російської Федерації несуть загрозу та унеможливлюють реалізацію принципів поваги до суверенітету, незалежності і територіальної цілісністі Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів, створюють додаткову напруженість і підривають зусилля щодо досягнення миру в регіоні», - наголошує Віктор Білов.

«Враховуючи вище викладене Молодіжний Форум Держав ГУАМ закликає Росію відмовитися від реалізації проголошених планів щодо Абхазії та Південної Осетії», - підсумував голова організації.

Міжнародний Союз молодіжних громадських організацій «Молодіжний Форум Держав ГУАМ»Bookmark and Share