Хадсон визнали найгарнішою зіркою


Красуні салони ні до чого

Виконавиця головної ролі у фільмі «Як позбутися хлопця за десять днів» не приховувала здивування. «Я — красуня? Та я за собою майже не стежу — вже й забула, коли робила манікюр! І ноги епілювати ніколи, а про те, щоб сходити до косметолога або хоч маску якусь накласти, годі й казати...» — зізнається Кейт. Замість салонів краси кінозірка вирішила оздоровитися по–іншому: з нагоди свого дня народження подалася з коханим Оуеном Уїлсоном у двотижневу романтичну подорож.

За словами Кейт, по косметологах вона не ходить, бо не має з ким залишити чотирирічного сина Райдера. З цієї причини й спортзал не відвідує, що, втім, не заважає їй мати струнку й підтягнуту фігуру. Мабуть, завдяки генам — мати Кейт, знаменита актриса Голді Хоун, і після 60 років зберегла дівочі форми.

Друге місце у рейтингу вродливих знаменитостей зразка 2008 року посіла молода мама Салма Хайєк. 41–річна латиноамериканська акторка зізналася, що сьогодні весь світ для неї — це малесенька донька Валентина Палома.

Також до першої двадцятки, серед інших, увійшли також Румер Уїлліс — донька Демі Мур і Брюса Уїлліса, «відчайдушна домогосподарка» Єва Лонгорія, яка ділить одну сходинку зі своїм чоловіком Тоні Паркером, і вагітна Джессіка Альба, котру також відзначили «в комплекті» з коханим, Кешем Уорреном.

Гаврило СТЕПАНЯК

Bookmark and Share