Серце до Серця


З 14 по 20 квітня проведено 3-ю акцію. Протягом цього тижня 460 наших волонтери по всій Волинській області зуміли зібрати понад 32 тисячі гривень. Практично на території області діяло сімнадцять волонтерських штабів, на чолі кожного з яких був координатор, він проводив тренінги для волонтерів і повністю курував їх діяльність.
Молодь і старші люди мали змогу долучитись до цієї справи та відчути її важливість і те, що вони також є частиною суспільства, можуть робити щось на його користь. Волонтер, який назбирав найбільшу суму отримує можливість безкоштовно відвідати Польщу та взяти участь в святкуванні 17 фіналу «Великої оркестрової святкової допомоги».
«Такий результат став кардинальним проривом в порівнянні з попередніми акціями. Можна сподіватись, що в майбутньому бажання кожного волинянина зробити свій маленький внесок у велику справу та долучитись до благодійництва будуть тільки зростати», - підсумував Сергій.
Попередньо було заплановано зібрати кошти на придбання медичного апарату «Амбліокор», що є ефективним та цілеспрямованим засобом лікування та профілактики захворювань органів зору у дітей. Але на жаль, зібрана сума не є достатньою на придбання даного апарату. Тому ми продовжуємо акцію до 1 червня і просимо бізнесові структури долучитись до збору коштів, щоб подарувати дітям радість життя, можливість бачити світ у всій красі та кольорі.
Всеукраїнський Благодійний Фонд „Серце до Серця» створений молодими людьми зі всієї України в травні 2006 року. Метою його діяльності є порятунок життя і здоров’я дітей, повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, усестороннього контролю і публічного звітування.
Регіональними партнерами акції виступили - Асоціація Молодих Реформаторів АМоРе, Волинська Обласна Державна Адміністрація, Луцька Міська Рада, радіостанція «Сім’я і Дім». Підтримали акцію: Карпук Володимир Георгійович - народний депутат України, Шиба Богдан Павлович – Луцький міський голова, Романюк Микола Ярославович – голова Волинської обласної державної адміністрації.

ВОЛИНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ШТАБ
Всеукраїнського Благодійного Фонду «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»
43016, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Ковельська, 2, 4 пов., оф.20
тел.: +380-332-785-008, факс: +380-332-785-009, e-mail: ccg_partner@ukr.net
Мар'яна Кондратюк
+380664762628полировка авто после покраски

Bookmark and Share