«Острів» для лідерів у Луганську є…


За умовами третього туру учасники нібито на повітряній кулі не без аварії і не без інших проблем долетіли до острова в океані. Саме тут вони мали жити на два племені, створити свої кодекси з правами, обов’язками і табу, виробити розклад дня та встановити свої островітянські свята. До цього учасники підійшли креативно – кожне плем’я мало навіть свій тотем – бегемота і тукана. Також племена об’єднали зусилля для проведення спільного свята – Свята золотого кокоса – Островітянських олімпійських ігор, до яких були включені такі види спорту, як, наприклад, кокособол… День на острові промайнув надто швидко за розробкою різноманітних завдань, розважальними вправами, перебуванням в різноманітних образах та за вирішенням логічних задачок..
Під кінець дня кожному з учасників був зібраний «Рюкзак» з його позитивними та негативними характерними рисами. Ці риси для нього в рюкзак складали його ж колеги, з якими він протягом п’яти днів навчався в «Школі лідерства». І з цим рюкзаком усі учасники вирушили на пошуки скарбів. Цього дня юні лідери усвідомили, що найкращий скарб – це народна мудрість, бо в скриньці на них чекали прислів’я та приказки, афоризми та різноманітні «крилаті вислови» тощо.
На останок всі присутні на «Острові» уявно викурили «Трубку миру». І організатори вирішили, що нарешті учасники об’єдналися в єдину команду. Кожен зі «школярів» переміг, бо зміг засвоїти ті знання, які кожен з тренерів-демальянсівців намагався передати.
Та й на цьому третій тур не скінчився. Оскільки заключний етап проходив на кануні великого свята – Великодня, то організатори вирішили подарувати кожному учасникові символ цього свята – крашанку, яку зазвичай дарують близьким та дорогим людям, і запропонували скуштувати смачного торта.
Усі учасники стали для нас дорогими і близькими. Саме тому ця зустріч на «Острові» не буде останньою. Адже кожен з учасників ще отримає свій сертифікат про закінчення «Школи лідера» Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс». Та перед цим юні лідери візьмуть участь у грі-квесті, аби показати, чи пам’ятають вони, як це працювати в команді.Bookmark and Share