Харківський обласний осередок ВМГО Демократичний Альянс визначає краще шкільне самоврядування


Як відомо, проекти ХОО ВМГО ДА в більшості випадків спрямовані на виховання громадсько-свідомої, патріотично-орієнтованої молоді. Особливу увагу осередок приділяє формуванню громадсько-активної позиції саме у школярства. Адже, дійсно, подібне виховання повинно розпочинатись ще зі шкільних парт. Одним з найяскравіших прикладів подібної діяльності є проект Школа лідерства для школярів «NOTA BENE», який проводився восени 2007 р. Проект набув й подальшого розвитку. Так, у двох школах, де відбувався захід, було створено абсолютно новий формат об’єднання школярів «Шкільний Альянс». Ця діяльність ХОО ВМГО ДА, звісно, не могла залишитись непоміченою громадськістю та всіма профільними управліннями й організаціями. Тому, коли для щорічного конкурсу на визначення кращого шкільного самоврядування знадобилась конкурсне журі, членів ХОО ВМГО ДА було запрошено у якості експертів.
За словами Катерини Черевко, члена правління ХОО ВМГО ДА, конкурс показав, що шкільне самоврядування Харкова наразі набуває все більш динамічнішого розвитку. Оригінальність та актуальність проектів школярів просто вражає. До того ж, дуже приємним є той факт, що школи № 62, № 172 , в яких безпосередньо проводилась Школа лідерства «NOTA BENE», доволі яскраво проявили себе. І за словами інших експертів конкурсної комісії набагато виросли у зрівнянні з минулим роком.
Тож Харківщина може пишатись своїм школярством! Пишатись та не забувати про необхідність гідного виховання свого майбутнього!

Прес-служба ХОО ВМГО ДАBookmark and Share