Активісти ДемАльянсу виховали чемпіонів


Діти-сироти змагалися на рівні з усіма учасниками.
Команда Дніпропетровського дитячого будинку №6 компенсуючого типу виступала у молодшій віковій категорії. Вихованці виявилися наймолодшими учасниками змагань, та за стартовим номером були першими, що досить ускладнювало їх виступ, але глядачі та судді оцінили їх зусилля. Під час виступу зал не стримував оплесків та емоцій, а після виступу навіть бажав повторення такого прекрасного дійства. Діти виявилися сильнішими за всіх учасників у двох номінаціях: «Найдружніші» та «Наймолодші».
Команди дитячих будинків «Світанок» та „Берегиня” змагалися у середній віковій категорії . Не можна не оцінити старанність тренерів та сміливість дітей у підготовці та виступі у змаганнях! На жаль, на їх шляху виникло досить багато складностей. По-перше, дитячі будинки знаходиться у віддалених районах міста, що ускладнювало приїзди хореографів. По-друге, в день змагань діти „Світанку” не могли приїхати вчасно через заняття у школі, - тому виступали останніми, ще й у дорослій категорії!!! А по-третє, під час виступу виникли проблеми з апаратурою і діти виступали буквально під оплески глядачів, які, між іншим, були дуже задоволені чудовим танцем з важкими акробатичними елементами!
Не дивлячись на всі перешкоди, які виникли на шляху відчайдушних підкорювачів вершин команди прекрасно впоралися зі своїм завданням. Команда дитячого будинку „Світанок” отримала ПЕРЕМОГУ аж у двох номінаціях! Вони стали першими в області з Черліденгу ще й у дорослій категорії! А ще також перемогли у номінації «Найспортивніші»!!!
Поздоровляємо! При врученні грамот та медалей за ПЕРШІ місця зал вибухнув оплесками!Bookmark and Share