Ніхто не забутий, ніщо не забуте


Генеральним спонсором виставки - конкурсу виступив магазин „Керама”, який увесь час допомагає молоді у проведенні подібних заходів, чим робить дозвілля дітей набагато цікавішим та яскравішим. Інформаційно конкурс підтримали газета «Автограф» та сайт «Кременчук на долоні».

На виставку-конкурс було представлено близько 200 робіт із двадцяти навчальних закладів нашого міста, у тому числі з школи-інтернату ім. А.С.Макаренка, Кременчуцької спеціалізованої школи інтернату Полтавської обласної ради, будинку дитячої та юнацької творчості, об”єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, притулків «Промінь» та «Пролісок». Кожен із учасників відобразив події війни по своєму своєрідні та реалістичні, так як почув із розповідей дідуся та бабусі. Найголовніше, що всі роботи насиченні добром та любов”ю до життя, а це означає, що підростаюче покоління пам`ятає про подвиги тих далеких героїчних часів.

Упродовж усього конкурсу учасники не тільки змогли проявити себе як справжні художники, але й спробувати себе у ролі молодих письменників та написали дуже багато листів з привітаннями для ветеранів, тим самим виконавши одну з умов конкурсу. Переможцем у номінації найкраще привітання отримали учні школи-інтренат ім. Макаренко Кузьменко Інна та Шафалюк Іван.

Нагородження переможців відбулося безпосередньо у день свята 9 травня біля бібліотеки ім.Торубари. У кожній з трьох вікових категорій було визначено переможця - у першій категорії від 5 до 8 років перемогу дістала постійна учасниця конкурсу Россоха Єлизавета, учениця гімназії № 6, у другій категорії від 9 до 12 років переможцем стала Пальоха Катерина учениця клубу «Пошук», у третій категорії від 13 до 16 років Круглицька А., Гак А., Кацура К. учениці школи №28.

Жодний учасник не залишився у цей день без подарунку, усі отримали свої заслужені дипломи та грамоти, а також заохочувальні призи. Адже треба пам’ятати, що головне у житті – не перемога, а участь! А для більшості юних митців ця виставка-конкурс – перша у житті.

Запрошуємо всіх жителів нашого наддніпрянського міста відвідати виставку, яка розміщена у дитячій бібліотеці ім.Торубари, що знаходиться на вулиці Леніна.

Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій


Bookmark and Share