18-поверхова висотка – монстр, що порушить ландшафт схилів Дніпра, зруйнує вид на Києво-Печерську Лавру


Крім того, на майданчику вже побували представники МНС та міліція, викликавши швидку допомогу, служби спостерігають за ситуацією та намагаються розпочати переговори з учасниками акції. Будівельні роботи продовжуються без використання крану, але їх інтенсивність значно зменшилася.

Цим заходом привертається увага громадськості до необхідності припинення та скасування висотного будівництва за адресою вул. Мазепи (Січневого повстання), 11а, прямо над Аскольдовою могилою.

18-поверхова висотка – монстр, що порушить ландшафт схилів Дніпра, зруйнує вид на Києво-Печерську Лавру. Запланована забудова вражає своїми масштабами і завдасть Києву ще більшої шкоди ніж „монстр" на Грушевського, 9а.Окрім того, будівництво багатоповерхівки з підземним паркінгом на схилі загрожує зсувом, в той час як безпосередньо внизу розташована Аскольдова могила та пам'ятник Андрію Первозванному...До уваги журналістів! До будівельного майданчика найзручніше дістатися через Аскольдів провулок (перпендикулярно до вул. Мазепи).


Контакт:
Назар Матківський
80636286838

--
Громадянська мережа ОПОРА
info@opora.org.ua
tel.: +38 063 617 97 67 tel/fax: 8 044 425 31 55

Bookmark and Share