Стартував проект «Розвиток громадської ініціативи серед молоді» у Полтавській області


У рамках проекту, який буде реалізовуватися протягом року передбачається ряд заходів, які направлені на підтримку громадської активності молодих людей в восьми районах Полтавської області.
У травні - червні місяці пройдуть презентаційні семінари, задачею яких буде проінформувати молодь про можливості для самореалізації. Протягом липня – вересня спільно із партнерами з районів будуть реалізовані локальні ініціативи по вирішенню питань територіальної громади. Також, у рамках реалізації проекту планується проведення тренінгу для тренерів, триденного табору для молодих лідерів, видання та розповсюдження інформаційно-навчальних матеріалів з питань розвитку громадської активності, створення механізму співпраці молодіжних організацій з різних міст та районів, підтримку діяльності міських, районних молодіжних громадських об’єднань, стимулювання підвищення активності молоді по відстоюванню своїх інтересів в органах влади.
Цьогорічний проект охоплює 8 районів Полтавської області, а саме: Кобеляцький, Глобинський, Пирятинський, Кременчуцький, Козельщинський, Гребінківський, Лубенський, Оржицький райони.
Проект реалізується за фінансової підтримки Полтавської обласної державної адміністрації.
Запрошуємо громадські організації та ініціативні групи до співпраці у реалізації проекту.

Коротко про мережу:
Мережа громадянських ініціатив в Україні була заснована як неформальна група регіональних громадських організацій з 10 областей, що спільно спрямовують зусилля на просування громадянських ініціатив у регіонах. У мережі чітко сформовано спільні цілі і цінності побудови демократії в Україні через відновлення, активізацію і організацію місцевих громад через підтримку місцевих лідерів і громадянських ініціатив. Починаючи з 2007 регіональні українські неурядові організації взяли на себе відповідальність за підтримку місцевих неурядових організацій в 10 областях України з перспективою розширити свою діяльність на всі області.
Нашими партнерами є: Товариство «Східноєвропейський демократичний центр» (Польща), National Endowment for Democracy (США)

Координатор проекту
Світлана Пищита
тел./факс (05366) 3-51-06, моб. 8(066)250-97-92, e-mail: svet3008@mail.ruBookmark and Share