Чалий зізнався, що Різак давав йому вказівки бити студентів


Цього тижня Чалий почав "говорити". За словами В. Пауля, побиття бандитами студентів у Сваляві, які приїхали агітувати за Ющенка, та події на "Авангарді" були скеровані екс-губернатором Іваном Різаком, адже сам Чалий не міг би так відкрито діяти. Справа Володимира Пауля затягнулася, все проходило підозріло тихо, оскільки підсудний відмовчувався, а ще на першому слуханні в Апеляційному суді попросив перервати розгляд справи з огляду на погане самопочуття. Але, як то кажуть, перед бурею в морі завжди штиль.

Цього тижня Чалий почав "говорити". За словами В. Пауля, побиття бандитами студентів у Сваляві, які приїхали агітувати за Ющенка (приїхали по лінії "Студентської хвилі" і були скеровані обласним штабом в м.Свалява - ред.), та події на "Авангарді" були скеровані екс-губернатором Іваном Різаком, адже сам Чалий не міг би так відкрито діяти.

Екс-керівник свалявської міліції Іван Бідзіля стосовно побиття студентів у Сваляві на суді заявив, що тодішній начальник УМВС Василь Варцаба того вечора телефонував йому і наказував позбутися студентів, виселити з готелю, де вони зупинилися, і т. ін. Міліціонер відмовився, мовляв, нема підстав. Через певний час біля готелю зібралися молодики, осіб 50 — 70, і почали діяти. В самому розпалі безчинства Бідзілі подзвонив Різак зі словами — "От бачиш, як треба встановлювати владу!". На запитання "Хто ж таки керував побиттям студентів?", Іван Бідзіля відповів, що "на місці був Паульо, а зверху керували Варцаба та Різак. Вони мали між собою зв’язок: одразу ж, як я давав якісь вказівки міліції, мені телефонував Варцаба, мовляв, що ти робиш, які вказівки ти даєш?..". З огляду на такий поворот подій Апеляційний суд Закарпатської області скерував справу президента ФК "Закарпаття" Володимира Пауля на додаткове розслідування. Нагадаємо, що до цього проти В. Пауля були висунуті обвинувачення за 24 статтями Кримінального кодексу України.

РІО

Bookmark and Share