Форум молодих лідерів України провів тренінг "Мистецтво встигати, або Ефективна організація часу"


Активіст ФМЛУ Анна Зайцева, менеджер з персоналу ПП «Стандарт Ойл Захід» та співзасновник Львівського клубу менеджерів з персоналу «HR-Кав’ярня», у цікавій інтерактивній формі розповіла про:

• Планування робочого дня.
• Правила грамотного відпочинку.
• Середньо- та довгострокове планування (рік-місяць-тиждень).
• Розстановку пріоритетів.
• Організацію роботи з інформацією.
• «Убивець» часу та боротьба з ними.
• Ефективну програма дій.

Форумчани присвятили власний вихідний день активному навчанню і спілкуванню. Вони то переносились на крилах своїх мрій у 2012 рік, то поринали у минуле і детально аналізували, що найбільше «вбивало» час у минулому. Сторонній спостерігач був би, напевно, спантеличений, коли почув би, як учасники ФМЛУ цілком серйозно обговорювали «жаб» і «слонів» у своїй роботі, будували нові закриті акціонерні товариства «Я», розмірковували над промовою, яку вони виголошуватимуть при виході на пенсію. Навіть перерва на чай та каву була цілком присвячена обговоренню найефективніших методів «життя у часі».

Час – основний ресурс нашого життя. Ефективному його використанню має навчитись кожен, хто прагне життєвого успіху. Впевнені, що всі учасники тренінгу, які так вдало спланували свій робочий тиждень та вихідні, провели час корисно і цікаво, і, звичайно, зробили прекрасну інвестицію у своє майбутнє.

Форум молодих лідерів України висловлює вдячність Анні за можливість дізнатись більше про себе, отримати нові знання, досвід і сповнити своє життя ще однією метою – щасливо прожиту кожен ефективно спланований день свого життя.

ФМЛУ дякує ЮФ "Астерс" за надане приміщення для проведення тренінгу із тайм-менеджменту.Bookmark and Share