Всеукраїнський фестиваль hip-hop культури «ProДвижение Vol. 5» у Кременчуці


Участь у фестивалі взяло вісім команд з різних куточків України, які протягом усього заходу змагалися за 1 місце та призовий фонд – 1000 грн.

Вів захід MC Mr.Bass a.k.a D.j. Pro Bass, який є одним і засновників проведення цього фестивалю.
Усе це дійство судило кваліфіковане журі з відомої Київської break – dance команди Ruffneck Attack. Протягом усього фестивалю молодь у залі перебувала у невимовному захваті від того, що відбувалося на сцені, та з нетерпінням чекала результатів. І ось настав вирішальний момент: у фінальному батлі зустрілись 2 команди: збірна команда The Twins Crew та команда з Харкова Kharkov City Breakers. Це була дійсно запекла боротьба, але журі все ж таки зробило свій вибір: переможцем Всеукраїнського фестивалю ProДвижение Vol. 5 стала команда Kharkov City Breakers. Нагороджували переможців призами та дипломами депутат обласної ради Олег Овчарь та заступник завідувача відділом у справах сім`ї та молоді Усанова Ольга Петрівна.

Організували п’ятий ювілейний фестиваль Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, відділ у справах сім’ї та молоді та МГО «Real x Clan».

Це справжнє свято відбулося за підтримки численних спонсорів: Страхової компанії „Мегаполіс” в особі Бондаря Олександра Вікторовича, магазинів „Телефончик" та «Терабіт», Нічний дозор, Music Hall, «Семки от Хомки», Грант таксі, творчого центру „Фарт” та Інтернет партнеру «S net».

Інформаційно захід підтримали: Кременчуцька міська телерадіокомпанія, газета «Автограф», „Вісник Кременчука”, „Панорама”, „Телеграфь”, «Авторадіо – Кременчук», «Відкрите радіо», «Europa plus», «Fashion club» та сайт „Кременчук на долоні” www.all-kremenchug.com.ua.

Аня Шелефонтюк
Bookmark and Share