Юрій Павленко «Часу на зволікання немає – трамадол калічить долі та життя вже сьогодні»


Юрій Павленко зауважив, що прийняті до цього часу державні постанови та накази щодо квотування виробництва трамадолу, нажаль, не виправили ситуацію.

«Фармацевтична галузь швидко розвивається, щодня вигадують нові пігулки, якими молодь зловживає, завдаючи шкоду власному здоров’ю та життю», - наголосив Міністр.

Юрій Павленко поінформував лідерів молодіжних організацій, присутніх на нараді, що у найкоротший термін буде відпрацьовано проект рішення Кабінету Міністрів України, відповідно до якого буде вжито відповідних заходів: «Якщо йдеться про необхідність жорстких перевірок діяльності аптек – це компетенція Міністерства внутрішніх справ України, якщо потрібно буде закривати аптеки, що порушують режим розповсюдження препаратів – це компетенція Міністерства охорони здоров’я. Всі державні органи, які можуть сприяти у вирішенні цієї проблеми, мають якнайшвидше надати свої пропозиції, оскільки часу на зволікання немає – трамадол калічить долі та життя вже сьогодні», – підкреслив Юрій Павленко.

За словами Юрія Павленка, зараз в Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту розробляється загальнодержавна програма підтримки молоді на 2009-2015 роки. Цей документ буде містити чітку позицію щодо проблеми торгівлі сильнодіючими медичними препаратами.

Bookmark and Share