Інженери змагаються на спортмайданчику як проектувальники, а не спортсмени


Серед робіт студентів, які зголосилися взяти участь в конкурсі, кращою визнано виконану Сергієм Міщенко. Як переможець в 2008-2009 навчальному році він отримуватиме іменну стипендію від Ужгородського коньячного заводу. Конкурсна комісія, до складу якої входять представники деканату ІТФ, кафедри міського будівництва та господарства ІТФ, студентського профкому та СМС також відзначила роботи Станіслава Ковача та Олександра Білоконського.
При визначенні переможця комісія керувалася такими критеріями як раціональність використання площі майданчика, можливість зміни призначення ігрових полів для різних видів спорту, реальність виконання проекту, неординарність інженерних рішень, відповідність спортивним стандартам та архітектурно-проектувальному завданню. Сергій Міщенко максимально дотримався цих вимог і критеріїв, хоча й допустився незначних прогалин, які, втім, легко буде виправити. Загалом всі учасники конкурсу продемонстрували цікаві інженерні ідеї та творчі підходи. Однак, переможець лише один. Та як заохочення, всі учасники конкурсу спільно відвідають кінокомплекс «Доміон».
Конкурсні роботи викликали зацікавлення у студентів-однокурсників і жваво обговорювалися ними після презентації. Протягом двох тижнів роботи можна буде побачити на факультеті.
Тепер профком студентів УжНУ та СМС «сушитимуть голову» над тим, як розроблений проект спільними зусиллями майстрів, активістів та студентів втілити в життя.


Bookmark and Share