В УЖГОРОДІ БУДЕ ВЛАСНИЙ КОРОЛЬ ТАНЦПОЛУ


«Будь-хто, але не професійний танцівник, може взяти участь у нашому проекті,-- каже арт-директор клубу Дмитро Стасюк .—У часники змагатимуться у трьох стилях: латино, диско та RnB. Оцінюватиме танцюристів професійне журі із хореографів та майстрів спорту з бальних танців». Організатори запровадили цього року ще одну особливість при проведенні конкурсу: з двома учасниками, які вийдуть у фінал займатимуться професійні хореографи. На такі новації, каже Дмитро Стасюк, їх наштовхнув переможець минулого року. Хлопець, бажаючи виграти приз (поїздку на двох у Прагу) для коханої, записався на заняття і репетирував виступи з хореографом. Тепер навчання для фіналістів організують самі засновники проекту.
Переможці проекту отримуватимуть призи від туристичної агенції «Лагуна Ю». Директор агенції Юлія Лагуновська розповіла, що минулого року переможниця танцювального змагання відвідала один з курортів у Туреччині. Цього разу йдеться про Єгипет. Щодо туристичних вподобань ужгородців, то, за словами Ю. Лагуновської, частішають екзотичні замовлення. Наприклад, дехто уже побував і на Мадагаскарі. Усе ж найпопулярнішими напрямками виїзного туризму залишаються Туреччина та Єгипет.
Викладач анімації кафедри туризму географічного факультету УжНУ та промоутер клубу «Viper Сlub» Тудор Кілару розповів, що туристи які приїжджають на Закарпаття, я яких останні два-три роки надзвичайно багато, не задовольняються лише пасивним відпочинком. Цього року, за словами Тудора, на Закарпатті запроваджуються (на озерах села Дідові та на турбазі «Воєводино») послуги анімації, без якої сьогодні не обходяться жоден розвинений курорт світу. «Ми залучатимемо студентів кафедри туризму, які зможуть не лише попрактикуватися, а й підзаробити», — каже Т. Кілару. Закарпатські аніматори проводитимуть ігри у воді, конкурси, естафети, міні-футбол, волейбол, хочуть також відродити День Нептуна. Дітей розважатимуть професійні клоуни. А на спеціальних сценах виступатимуть танцюристи.
За спостереженнями Дмитра Стасюка, більшість сучасних туристів обирають активний вид відпочинку. Натомість на Закарпатті відпочивальники часто скаржаться, що окрім споглядання природи їм нема чим зайнятися. Ситуацію могли б виправити саме професійні аніматори, яка забезпечували б цікаве і активне дозвілля туристам.
Дмитро Стасюк крім того розповів, що звичайні дискотеки також уже «вийшли з моди». Молодь більше полюбляє тематичні вечірки, активно цікавиться модними тенденціями в музиці.Bookmark and Share