Баба Параска – як символ молодіжної політики держави


Тепер, 90 років по тому, діти та молодь, об’єднані в дитячі громадські організації, віддали шану Героям України, поклавши квіти на могилу своїх однолітків. Нас привітали та сказали теплі патріотичні слова лідери молодіжних організацій „Молодіжний Союз Наша Україна”, „Молодий народний рух” та всеукраїнського об’єднання „Свобода”.
Всеукраїнська піонерська організація імені В.І.Леніна в цей час, як і має бути, покладала квіти до пам’ятника вождю світового пролетаріату. Їм добре: ними, як і раніше, опікується політична партія а також один із заступників Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту. А от до могили Героїв Крут, на запрошення спілки дитячих організацій „Діти України”, не прийшов від цього міністерства жоден чиновник.
Після урочистої частини акції вся дитяча колона пішла на суботник до Мистецького Арсеналу. Проблем не було, тому що не було Президента і охорона цього майбутньої центру культури не вимагала ні списків з печатками, ні паспортів зі свідоцтвами про народження. Фронт роботи теж не організували.
Душу відвели козацьким кулішем, який приготували діти та отамани „Січі”. І сфотографувались з всюдисущою бабою Параскою.
Видить Бог, баба Параска – член президентської партії „Наша Україна”, єдиний державний діяч високого рівня, якому не байдуже виховання молодого покоління.

Стефанович Олександр –
Голова Громадської ради з питань дитячого громадського руху при Мінсім’ямолодьспорт


Bookmark and Share