УВАГА є загроза масових фальсифікацій виборів в КИЄВІ


Найбільшу загрозу волевиявленню громадян на думку Спілки Української Молоді в Києві несуть не тільки системи масових фальсифікацій під час голосування 25 травня 2008 р. – “Вавилон” та “Карусель”, а й після голосування – під час: підрахунку голосів в ДВК (дільничних виборчих комісіях); занесення результалів голосування у протоколи ДВК; підрахунку голосів (по даним протоколів ДВК) у районних територіальних виборчих комісіях (районні ТВК); занесення результалів голосування у протоколи районних ТВК. З огляду на надзвичайно високий рівень корупції Київська міська організація Спілки Української Молоді сумнівається, що більшість членів Київської міської територіальної виборчої комісії (як і районних ТВК) спроможні на не заангажоване й не упереджене виконання своїх обов’язків, ще більші сумніви є відносно голів ДВК.

Київська міська організація Спілки Української Молоді звертає увагу Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Центральної виборчої комісії України на незаконні методи боротьби проти кандидата на посаду Київського міського голови Віталія Кличка та можливі масові фальсифікації протоколів дільничних виборчих комісій.

У зв’язку з вище наведеним молодим Киянам залишається тільки сподіватися на мудрість слів із Книги Проповідника, сина Давидового, царя в Єрусалимі (Вірш 8. Глава 10.): “Хто яму копає, той в неї впаде, а хто валить мура, того гадина вкусить.”.

25 травня 2008 р.

Голова Київської міської організації
Спілки Української Молоді Володимир Мозговий

***

Блок Віталія Кличка заявляє про сплановані масові фальсифікації

Блок Віталія Кличка заявляє про сплановані масові фальсифікації на виборах київського міського голови та київської міської ради з метою не допустити перемоги Віталія Кличка. Про це заявив сам кандидат на посаду київського міського голови під час брифінгу в інформаційному центрі Блоку Віталія Кличка.

За словами юристів, спостерігачі Блоку Віталія Кличка виявили низку правопорушень під час проведення голосування майже у всіх районах Києва.

Зокрема, у Протоколі виборчої комісії про повторний підрахунок голосів з виборів Київського міського голови відсутнє прізвище Кличка під номером 31, тобто одразу після номеру 30 йде номер 32.

«Враховуючи, що Віталій Кличко є єдиним кандидатом, який може протистояти діючому мерові, тому не дивно, що саме проти нього застосовують подібні технології», - заявили у Блоці Кличка.

Політик запевнив, що його сила зацікавлена виключно у чесних виборах. «Нашою метою є забезпечення чесного голосування. Дуже добре, що наші спостерігачі ще вранці змогли виявити сфальсифіковані бланки протоколів, таким чином вони будуть вилучені й надруковані нові», - зауважив політик.

http://www.klichko.org/?C=38&news=854

***

Віталія Кличка немає у підсумковому протоколі, надрукованому Київською ТВК

Владою міста обрано курс на зрив виборів міського голови Києва. Це підтверджує факт вилучення у дільничних виборчих комісіях Шевченківського і Деснянського районів бланків підсумкових протоколів про підрахунок голосів на виборчих дільницях з виборів мера міста.

У цих бланках відсутнє прізвище кандидата у мери Віталія Кличка. За умови прийняття рішення про перерахунок голосів цей процес буде заблоковано і вибори будуть зірвані.

Блок Віталія Кличка вважає дії міської влади незаконними методами боротьби проти єдиного реального опонента чинного мера.

Блок Віталія Кличка веде моніторинг всіх порушень закону під час кампанії. Ми попереджаємо всіх посадових осіб, що забезпечують проведення виборів у Києві, про неминучість кримінальної відповідальності за всі порушення.

http://www.klichko.org/?C=38&news=852

***

Брудні технології на київських виборах: хронологія подій

В Голосіївському районі на 26, 29, 33, 34, 35, 36 та Подільському районі на 134, 141 дільницях спостерігачами від Блоку Віталія Кличка зафіксоване використання брудних технологій.

Коли виборець виходить із кабінки для голосування, свій бюлетень він повинен зігнути на 9-ому номері вкинути у крайню ліву урну. Далі, правильно відповівши на запитання, яке задають на виході з дільниць, виборець отримує кольоровий трикутник.

Блок Віталія Кличка вважає, що ця технологія може свідчити про використання технологій підкупу виборців. За відповідним порушенням складено акт.

http://klichko.org/?C=38&news=849

***

Адмінресурс уже діє

Уже перші години голосування на виборах Київського міського голови та депутатів Київради засвідчили: влада використовує всі засоби, щоб утриматися на своєму місці. Одним із прийомів, закликаних фальсифікувати вибір киян, є відсутність на виборчих дільницях необхідної кількості бюлетенів.

Так, у Дарницькому районі на дільницях №№ 85,88 та 185 не вистачає майже 700 бюлетенів. У Шевченківському районі бюлетенів не вистачає на шести дільницях (№№ 158, 160, 161, 162, 170, 171). Недостатня кількість бюлетенів на двох дільницях Подільського району.

На 176-ій дільниці Подільського району половина бюлетенів зберігалася в не опечатаному сейфі, що дає можливості для махінацій.
За всіма випадками порушень складено акти.

http://klichko.org/?C=38&news=848

***

У Києві створено спеціальний штаб для відмивання підкупу, який здійснює столична влада

У Києві організовано спеціальний штаб під керівництвом осіб з прокуратури міста Києва, який займається відбілюванням підкупу, здійснюваного столичною владою та неперешкоджанню провокаціям проти Блоку Кличка та БЮТ.

Ця інформація була отримана прес-службою Блоку Кличка від прихильників Блоку, які працюють в правоохоронних органах міста Києва.

Сьогодні ця інформація отримала реальне підтвердження. Як відомо по Києву масово здійснювалося розповсюдження газети “Раритетний час Кличко”,. У Блоці Кличка заявляють, що такі дії підпадають під ознаки карного злочину, а саме перешкоджання волевиявленню громадян шляхом обману.

Працівниками міліції декількох районів міста Києва було затримано біля десятка осіб, які займалися розповсюдженням цієї «газети», також встановлено особи, які керували підбором людей для здійснення такої брудної роботи, отримували гроші та матеріали від замовників.

Працівники міліції встановили мережу розповсюджувачів, автотранспорту, організаторів, які вказали хто замовляв цю роботу. Безпосередньо вилучено записи, контакти, мобільні телефони осіб, які зазначені як особи з команди Черновецького.

Працівники прокуратури відмовляють у порушеннях кримінальної справи, неофіційно говорячи, що їм непотрібні неприємності зі столичною прокуратурою.

Окрім того, Блоку Кличка стало відомо про факти безоплатного надання студентам товарів побутової техніки для того, аби схилити їх голосувати за Черновецького та його команду.

http://klichko.org/?C=38&news=834Bookmark and Share