МОЛОДІЖНЕ МІСТО - 2008


31 травня стане справжнім святом. Саме тоді активісти учнівського самоврядування візьмуть участь у завершальному етапі проекту «Молодіжне Місто». У цьому році Молодіжне Місто тривало близько трьох тижнів і його громадянами стали всі бажаючі школярі 9, 10, 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Кременчука.

Проект дуже схожий на справжні вибори, навіть є Центральна виборча комісія (ЦВК), яка складається із представників оргкомітету, виборчих блоків і голови - Віталія Малецького, директора Кременчуцького міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.
Головна інтрига - скільки ж буде зареєстровано суб’єктів виборчого процесу в цьому році закінчилась 17 травня, коли ЦВК зареєструвало два виборчі блоки «мЯSО» (молоді Яскраві Sоковиті огірочки) до якого увійшли такі навчальні заклади: 4 ліцей, 5 гімназія, 10, 14 та 19 школи, а також блок «МЯУ» (Молоді як Україна) з школами № №11, 17, 24, 25, 27, 28. Бо об`єднавшись, у них з’являється більше можливостей для перемоги, але для цього потрібно вміти домовлятися та знаходити компроміси.

Тож усе закінчиться 31 травня в День останнього дзвоника на літній сцені Придніпровського парку – блоки представлять свої агітаційні напрацювання, проводитимуть мітинги, лідери звертатимуться з промовами до виборців і братимуть участь у політичних дебатах, усе як у реальному житті. А життя у Молодіжному Місті це не лише вибори, це перш за все, змістовне дозвілля учнівської молоді, яка втомившись від тривалого навчального року, традиційно збирається в Придніпровському парку, щоб гарно відпочити, поспілкуватись з друзями та весело провести час, адже молодим не до снаги нудьгувати!

В даний час Молодіжне Місто живе бурхливим життям, бо до виборів залишилося пару днів, а зробити треба ще так багато і найважливіше в цьому є те, що все це робить саме молодь – громадяни Молодіжного Міста.


Bookmark and Share