ПЕРШІ КРОКИ ДО ГРОМАДСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ


Під час проведення семінару – тренінгу учасники змогли отримати інформацію про проект „Розвиток громадської ініціативи серед молоді”, який протягом року буде реалізований у Полтавській області, поділитися досвідом своєї роботи з партнерами з інших районів. Дізнатися більше інформації про міжсекторне партнерство та можливості співпраці громадських організацій з владою і бізнесом. А саме головне, зможуть знайти партнерів для реалізації спільних проектів.

Для того, щоб подібна зустріч мала результат, учасники мають протягом місяця виконати домашнє завдання, яке полягає в описанні локальної ініціативи по вирішення проблеми територіальної громади. Обов`язковою умовою успішного виконання є замученість усіх чотирьох районів у його реалізації та доручення до нього влади, громади та спонсорів.

За словами учасників успішна співпраця над вирішенням спільних проблем завжди дає вагомий результат.

Організатором семінару виступив Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій у партнерстві з РМО "Молодіжний Парламент Гребінківщини" за фінансової підтримки відділу у справах сім`ї та молоді облдержадміністрації. У реалізації цієї програми нам допомагає Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій

Bookmark and Share