Free Fat Fest: Черновецький перехитрив самого себе


Так до Києва на фестиваль Free Fat Fest приїхали зірки та просто успішні продюсери електронної музики. Враховуючи їх чималі гонорари, виходить, що хтось дуже щедрий і скромний потратився на цей захід - адже у фестивалю не було титульного спонсору.

Тобто розплачуватися за це свято довелося анонімному добродію з власних грошей. Компенсувати витрати було ніде - ціна квитків у 150 гривень відлякала масового споживача, який звик до шарових концертів на Майдані.

Фестиваль тривав з вечора суботи до ранку понеділка. Але задум мерії провалився - через погану погоду у пікові моменти на "Чайці" збиралося максимум 8 тисяч осіб.

Натомість ідея знайшла своє чудове втілення - за один день тут виступив річний запас героїв "електроніки" сучасності та минулого: Black Strobe, Stereo MCs, Kruder & Dorfmeister, Coldcut, солісти Faithless та Morcheeba. Не доїхав до Києва хіба що Planet Funk, анонсований напередодні фестивалю. У всьому іншому Free Fat Fest вийшов напрочуд прогресивним, що для нас поки є нехарактерним.

Free Fat Fest: Черновецький перехитрив самого себе (ВІДЕО) - http://kiev.pravda.com.ua/publications/483c1ab71f912/Bookmark and Share