СВЯТО СІМ’Ї


Якщо шануємо і множим свою сім’ю і родовід,
То передати дітям зможем цю шану в спадок – заповіт.
Бо без сім’ї і свого роду (такий закон Всевишній дав)
Немає нації, народу , немає жодної з держав.

І як підсумок - 16 травня в Центрі естетичного виховання відбувся святковий концерт, на початку якого з вітальним словом звернулася до присутніх голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту В. М. Прокопенко. Вісім сімей міста (Слізних, Грищенків, Ковалів, Бутків, Чельцових, Овчаренків, Годунів, Дмитрієвих ) за значний особистий внесок у виховання дітей, збереження сімейних традицій, авторитету української родини отримали Подяки від Миргородської міської ради. Начальник відділу у справах спорту, сім’ї та молоді В.М.Фісик привітав сім’ї, в яких у 2008 році народилася третя дитина, та які отримали ста¬тус багатодітних сімей. Також відзначив Подякою відділу у справах спорту, сім’ї та молоді дві сім’ї: Супруненків та Васильєвих за вагомий особистий внесок у формуванні родинних традицій до занять фізичною культурою і спортом та пропаганду здорового способу життя.
Із теплими словами привітання звернулася директор центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Н.О. Гирка до сім’ї Цьови, в якій народилася двійня. Начальник відділу культури Г. О. Стукало привітала та відзначила Подякою відділу культури дві багатодітні сім’ї: Андросових та Стороженків, які приділяють значну увагу розвитку творчих здібностей дітей, і як результат - призові місця в обласних музичних та пісенних конкурсах. Подякою відділу освіти були нагороджені дві сім’ї: Овсяннікових та Міщерякових за створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти та високі досягнення з окремих базових дисциплін. Всі відзначені сім’ї були також нагороджені цінними подарунками.
І наостанок хочеться побажати всім сім’ям міста Миргорода міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях.

Т. М. КОЛИБЕЛЬНІК , спеціаліст відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради
Bookmark and Share