Громадський запит


Начальникові ГУ МВСУ у Львівській області
генерал-майору міліції В. Пісному

Копії:
Заступникові голови ЛОДА з питань
взаємодії та координації роботи
з правоохоронними та силовими структурами
п. З. Котикові

Помічникові міністра внутрішніх справ України
п. Т. Гаталякові

Громадський запит

23 травня, в рамках відзначення „Днів молоді Кракова” поблизу Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, що на Погулянці, відбувся молодіжний рок-концерт за участі українських та польських гуртів.

Не зважаючи на наполегливі звернення організаторів, Львівське міське управління ГУ МВСУ у Львівській області відмовилося надіслати своїх працівників для забезпечення громадського порядку під час акції. Аргументація цього нестачею працівників виглядає дивною, адже будь-який захід лівих сил у Львові охороняється вдвічі більшою кількістю міліціонерів, ніж чисельність самих учасників.

Просимо Вас пояснити громадськості такі дії чи, точніше, бездіяльність міської міліції, в результаті якої могла виникнути реальна загроза безпеці та здоров’ю кількох сотень молодих львів’ян та гостей із Польщі.

Змушені попередити, що у випадку продовження неналежного виконання службових обов’язків, громадськість буде змушена ініціювати заміну керівництва львівської міліції через невідповідність займаним посадам.Львівське обласне відділення
Центру національного відродження ім. С. Бандери Юлій Хвещук

Львівська обласна організація
ВГО «Наша Україна» Юрій Антоняк


Підтримано представниками ЛОО ГПО «Українська справа», ЛОВ ВБФ „Соборність”, ГО „Сурми звитяги”, ЛМО «Українська народна молодь», ЛМО «Молодий Рух» та інших громадських організацій.


Bookmark and Share