БУДИНОК - БАГАТОДІТНІЙ СІМ'Ї


Юлія та Іван Ониськіви народили та виховують п'ятнадцять дітей. Найстаршому синові Ігорю 29 років, наймолодшій донечці Лесі - лише чотири. Шестеро дітей уже працюють, семеро - ще навчаються, двоє - дошкільного віку.
Саме таким багатодітним сім'ям, дітям-інвалідам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування у нашій державі вирішили надавати першочергову підтримку та соціальний захист за рахунок благодійної діяльності. Для цього було утворено Національну раду з питань благодійництва "Зігрій любов'ю дитину", створено одноіменний благодійний фонд та розроблено конкретні заходи на рівні обласних державних адміністрацій.
Цікаву історію розповіла під час вручення ключів від будинку сама Юлія Ониськів. З проханням поліпшити житлові умови вона зверталася до Юрія Чижмаря, ще коли він працював у Секретаріаті Президента. Думала, якщо не допоможуть у Секретаріаті, буде звертатися до Віктора Ющенка, адже він особисто вручав її Почесну відзнаку "Мати-героїня"
„На все життя запам'яталися тоді ті теплі слова, з якими звертався до мене Президент", - каже пані Юлія.
Проте Юрій Чижмарь пообіцяв допомогти. Сказав, що допомога неодмінно буде, причому саме на обласному рівні. Минув час і Юрій Васильович став головою Тернопільської обласної державної адміністрації, а його обіцянка стала реальністю.
Коли Юлія Ониськів розповідала цю історію, висловлюючи слова щирої вдячності Юрію Чижмарю, хтось із присутніх зауважив, що, очевидно, саме тоді і зародилася акція "Зігрій любов'ю дитину" для поліпшення житлових умов багатодітних сімей.
Нині на Тернопільщині ця акція крокує повним ходом. Як повідомив голова ОДА Юрій Чижмарь, на сьогодні в рамках акції "Зігрій любов'ю дитину" в області вже зібрано 9,5 млн. грн. Отож настає час закупівлі будинків сім'ям, які їх потребують, і не тільки будинків, а й меблів, побутової техніки, будівельних матеріалів.
"Обласна держадміністрація взяла на себе важке завдання, але завдяки наполегливій праці, думаю, вже протягом наступного тижня будемо мати повну картину того, як допомогти усім 96 сім'ям, перед якими ми взяли на себе зобов'язання", - зазначив Юрій Чижмарь.


Bookmark and Share