На Волині пройде акція «Ми – за здоровий спосіб життя!»


31 травня Волинська обласна організація ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» проводить фінальну акцію «Ми – за здоровий спосіб життя» в рамках місячника боротьби з тютюнопалінням, що пропагує життя без тютюнового диму.
Вулична акція розпочнеться о 14 годині в парку відпочинку і культури ім. Лесі Українки. В рамках заходу проводитимуться кумедні, цікаві конкурси та ігри: обмін цигарки на цукерку – спроба знайти альтернативу курінню. А також на білій тканині кожен бажаючий залишатиме слід від руки – знак протесту проти тютюнопаління. А для юних художників проводитиметься конкурс дитячого малюнку на асфальті - «Ми хочемо бути здоровими».
В Україні за рік 500 000 підлітків вперше пробують закурити сигарети. Більшість із них стають тютюнозалежними. Жахливим є те, що в 11 років починають курити хлопці, а дівчати в 14. при таких тенденціях ми матимемо ситуацію, коли вік курців знизиться до 8 років, що підвищить смертність. Тютюновий дим включає 350-500 токсичних компонентів. За розрахунками ВООЗ очікується, що у 2020 році в Україні вживання тютюну спричинить понад 22% смертей. Тютюн викликає більше ніж 25 хвороб, які становлять майже 75% структури смертності населення в Україні. За останні 3 роки ця звичка призводила до загибелі в Україні більше ніж 100 тис. осіб щорічно. У рівній мірі тривожним є і той факт, що сотні тисяч людей, що ніколи не палили, вмирають від хвороб, викликаних «пасивним» курінням.
«Сподіваємось подібні акції спонукатимуть «затятих» курців задуматись над тим чи варто палити, а підтримка людей, які долучаться до акції допоможе привернути увагу суспільства до проблеми тютюнопаління», - коментує захід Голова ВОО ВМГО МСНУ Сергій Адамчук.

Прес-секретар ВОО ВМГО МСНУ
Мар’яна КондратюкBookmark and Share