«Russian goodbye!»


Близько сотні молодих людей вийшли під стіни консульства Російської Федерації в Україні, і долучились до символічної акції «Russian goodbye!», що була приурочена до 11 річниці підписання базової угоди між Україною та Росією щодо флоту.

«Сьогодні ми прийшли сюди, щоб нагадати представникам РФ про те, що час покидати територію України настане вже у 2017 році, і відповідно «пакувати валізи» потрібно починати вже. Ми вимагаємо від РФ оприлюднити план виводу флоту, і перестати маніпулювати питанням щодо продовження терміну його перебування на нашій території», - зазначив голова ВМГО «Молодий Народний Рух» Іван Крулько.

Учасники акції тримали транспаранти з написами «Russian goodbye!», «Чемодан, вокзал, Россия!», «Налягайте на весла, гребіть до дому», та ін. Завершальним акордом акції стало вручення символічних подарунків представникам консульства, а саме - весла, ласт та валізи.

«Весла та ласти допоможуть швидше плисти, а пакувати валізу можна починати вже. Нехай пам’ятають, що до остаточного звільнення України від Московського ярма залишилось лише 9 років», - так прокоментували організатори символізм подарунків.

Організатором акції виступив ВМГО «Молодий Народний Рух».

Довідки та фотоматеріали: 8-050-8000-167

Bookmark and Share