«Студентська платформа» Житомирщини за здоровий спосіб життя


24 травня житомирські активісти Студентської платформи з превеликим задоволенням взяли участь у загальноміській акції «Пробіг заради життя – 2008», яка проходила у м. Новоград-Волинському, що 90 км. від м. Житомира. Ця акція вже 5-й рік поспіль відбувається під егідою відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, очолює її соціаліст Володимир Гамма.

Чимало активістів виявили бажання взяти участь у акції, сотні людей були задіяні у ній: хто змагався, хто просто вболівав. Розпочалась акція з «веселих стартів». Потім проводились різні змагання – перетягування канату, крос, біг на 100-метрівці, а також змагання з футболу, шахів, шашок та армрестлінгу.

Студентська платформа поверталася додому з нагородами та виграшами. Активний платформчанин Мельник Юрій зайняв 1-ше місце серед юнаків, а Воротнікова Аліна – 3-тє серед дівчат з армрестлінгу. Також відзначився і Андреєв Дмитро, він зайняв 4-те місце з шахів.

Хотілося б, щоб не тільки Житомирська область брала участь у таких акціях, адже здоров’я людини – найбільше багатство нації. І взагалі, бути здоровим вже давно стало модним в Європі, проте, на жаль, молоде покоління українців досі перебуває в радянському минулому, коли випити "люмінієву" кружку спирту є проявом справжнього чоловіка, а викурити пачку "папірос" є "шикарною" ознакою радянської "леді".

Житомирські платформчани переконані, що завдяки подібним акціям, покращиться поінформованість молоді про небезпечність вживання алкоголю, тютюнопаління, допоможе молодим людям замислитись над своїм здоров’ям.Bookmark and Share