Молодь роздяглася заради відпустки політиків


Судячи з надпису на футболках, в котрих молодь розгулювала ще деякий час по площі учасники акції виявилися активом Спілки молодих соціалістів. За словами організаторів, в такий незвичний спосіб молодіжка вирішила нагадати політикам про хоч і незаслужений та необхідний для них відпочинок.

– Сьогодні в суспільстві накопичилась втома від політичних війн, конфліктів та скандалів. Дочекавшись сезону відпусток та знявши пуховики і пальта ми повністю перевдяглися в літні речі, чого щиро бажаємо і нашим політикам, – зазначив Василь Граб, голова Закарпатської обласної організації ВМГО «Спілка молодих соціалістів». – Можливо змінивши костюми на теніски, сильні світу цього поїдуть на Багами та Канари давши спокій і можливість відпочити від них усій країні, – наголосив він.

За словами ініціаторів акції, з таким закликом Спілка молодих соціалістів вийшла на площі всіх обласних центрів України.

Спілка Молодих Соціалістів була створена 2002 року. СМС є членом Міжнародного Союзу Соціалістичної Молоді (IUSY) - всесвітньої неурядової молодіжної структури, що об'єднує понад 143 молодіжних і студентських організацій соціалістичного та соціал-демократичного спрямування в усьому світі.

Прес-служба СМСBookmark and Share