Молодіжне Місто зібрало випускників


Молодіжний Парламент Кременчука, відділ у справах сім’ї та молоді, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей за підтримки міського голови Миколи Глухова, народного депутата Олега Бабаєва організовують змістовне дозвілля для усієї учнівської молоді нашого чудового міста.
Проект цього року підтримали: ВАТ „Кременчукм`ясо”, музичний магазин „Бомонд” та банк „Фінанси та Кредит”, газета „Автограф”, „Кременчуцька міська телерадіокомпанія”, „Авторадіо-Кременчук”, сайт „Кременчук на долоні”.
Саме у день останнього дзвоника відбувся фінал проекту „Молодіжне Місто”.

Виборчі блоки Молодіжного Міста
Упродовж трьох тижнів лідери учнівського самоврядування у своїх школах створювали партії. Тобто, усе майже як у справжніх виборах. Партії мали назву, свого лідера, передвиборчі обіцянки та лозунг. Після переговорів між лідерами партій, утворилось два передвиборчі блоки. Центральна виборча комісія Молодіжного Міста зареєструвала такі блоки: виборчий блок «МЯУ» (Молоді як Україна) з школами № №11, 17, 24, 25, 27, 28; виборчий блок «мЯSо» (молоді Яскраві Sоковиті огірочки) до якого увійшли такі навчальні заклади: 4 ліцей, 5 гімназія, 10, 14 та 19 школи. Головує Центральною виборчою комісією (ЦВК) Віталій Малецький, директора Кременчуцького міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Агітація
Протягом тижня заступники з PR готувалися до цього найважливішого етапу виборів. Адже, чим краща агітація, тим більше прихильників матиме блок. Малювалися плакати, розроблювалися листівки. До речі, Центральна виборча комісія Молодіжного Міста допомогла молодіжним блокам роздрукувати за свої кошти листівки.
Біля літньої сцени можна було побачити палатки блоків, прапори які розвивалися помаранчовини та зеленими тонами. Увесь одяг МЯУ був завішаний помаранчовими стрічками, кожен учасник мав на собі білі футболки та розмальоване обличчя. Блок „мЯSо” мав зелене пофарбування, як у одязі так і у всій агітації. Ближче до процесу голосування можна було побачити дівчат, які роздавали агітаційну поліграфію.

Процес голосування
Для того щоб проголосувати за молодіжний виборчий блок потрібно було у палатці Центральної виборчої комісії Молодіжного Міста обміняти свій паспорт громадянина Молодіжного Міста на виборчий бюлетень, у якому поставити відповідну позначку та вкинути в урну.
Громадяни, які не мали паспортів, при великому бажанні могли їх отримати за додатковими списками.
Наче все обійшлось майже без фальсифікації. Поодинокі випадки голосування за чужими паспортами не рахуються, це ж все-таки Молодіжне Місто, а не справжні вибори. І ці голоси не вплинули на шалений відрив одного блоку від іншого.
Після завершення голосування, відбувся розіграш призів по паспортам громадянина Молодіжного Міста. Щасливчики отримали дуже гарні призи.
Довгожданий фінал
Затамувавши подих, трохи нервуючись усі чекали довгожданий результат виборів.
Який же блок цього року буде керувати містом у день самоврядування – 7 грудня?!
Молодіжне Місто на літній сцені зібрало майже всіх, ведучих, гурт „РКС”, виборчі блоки, організаторів, голову Центральної виборчої комісії – Віталія Малецького, голову Молодіжного Парламенту Кременчука – Катерину Долецьку, начальника міського управління освіти – Геннадія Москалика, та завідуючу відділом у справах сім’ї та молоді Тетяну Одерій.
Перемогу з розривом у сім голосів здобув виборчий блок „молоді Яскраві Sоковиті огірочки”. Переможці отримали у подарунок від міського голови Миколи Глухова поїздку до козацької столиці міста Чигирина.
З банком „Фінанси та Кредит” перемагають всі! Виборчий блок «МЯУ» (Молоді як Україна) з школами № №11, 17, 24, 25, 27, 28, який посів друге місце у подарунок від банку „Фінанси та Кредит” теж отримали сертифікат на поїздку в місто Чигирин.


kmkmo@rambler.ruBookmark and Share